Znaleziono 0 artykułów
19.05.2023

Rihanna celebruje macierzyństwo, prezentując swoją ciążową sesję zdjęciową

19.05.2023
Rihaanna celebruje ciążę nie tylko na czerwonym dywanie (Fot. Getty Images)

Rihanna podzieliła się zdjęciami, które powstały podczas jej pierwszej ciąży. Gwiazda udowadnia, że również poza czerwonym dywanem jest mistrzynią ciążowego stylu.

Sesja zdjęciowa, którą Rihanna opublikowała na Instagramie, powstała podczas jej pierwszej ciąży w 2022 roku. „Na cześć mojej pierwszej ciąży, przyjęcia macierzyństwa i magii, jaką stworzyło to ciało” – napisała pod postem.

Gwiazda postawiła w tej sesji na naturalny look, pozowała w cienkich stringach, szpilkach w wężowy wzór oraz biżuteryjnym staniku, który nie osłania piersi, a zdobi jej brzuch. W podpisie umieściła hasło #tobecontinued.

Pierwszego syna, RZA, którego ojcem jest partner artystki A$AP Rocky, Rihanna urodziła w maju 2022 roku. Zdecydowała się wtedy na przerwę od występów publicznych, a każda wzmianka o jej aktywności wywoływała poruszenie wśród fanów. W tym czasie nagrała nominowany do Oscara utwór „Lift Me Up”, napisany do filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” oraz ogłosiła swój występ 12 lutego 2023 podczas Halftime Super Bowl. Właśnie tego dnia ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.
W zaawansowanej ciąży pojawiła się na gali rozdania Oscarów, podczas której wykonała piosenkę „Lift Me Up”.

Ciążowy styl Rihanny

Równie duże zainteresowanie, co sceniczne ciążowe kreacje gwiazdy, wywołują jej casualowe looki. Rihanna do ciążowej mody dodaje własny, odważny styl. Nie ukrywa brzucha pod przepastnymi ubraniami czy strojami z kolekcji specjalnie zaprojektowanych dla kobiet w ciąży. Z pomocą swojego stylisty Jahleela Weavera wciąż wybiera lubiane przez siebie marki i kreacje ulubionych projektantów. Nosi wygodne topy, do nich często luźne koszule lub efektowne płaszcze, a także kozaki z oversize'owymi cholewkami. Często stawia też na transparentne kreacje.
A na czerwonych dywanach nie rezygnuje z odważnych projektów, czego najlepszym dowodem była jej kreacja z MET Gali – zjawiskowy płaszcz z trenem Valentino.

Podejście Rihanny do stylizacji zyskało popularność wśród stylowych przyszłych mam. Trend, polegający na podkreślaniu ciąży, dało się zauważyć wśród gościń fashion weeków, które zachwycały stylizacjami, eksponującymi brzuch.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij