Znaleziono 0 artykułów
28.10.2022

„Lift Me Up”: Nowa piosenka Rihanny

28.10.2022
Rihanna na premierze filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” (Fot. Getty Images)

Na tę chwilę czekali wszyscy fani Rihanny. Po sześciu latach od premiery albumu „Anti” do sieci trafiła nowa piosenka gwiazdy. Singiel „Lift Me Up” nagrała na potrzeby najnowszej produkcji Marvela. Polska premiera filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” już w listopadzie tego roku. 

Rihanna przez ostatnie lata skupiła się na rozwoju imperium kosmetycznego Fenty Beauty, które przyniosło jej status miliarderki. Założyła także bieliźnianą linię Savage x Fenty. Od muzyki zrobiła sobie przerwę. Ostatni album studyjny – „Anti” – wypuściła w 2016 roku. Pojawiała się także gościnnie na singlach innych twórców, m.in.: „Lemon” N.E.R.D, „Selfish” Future, „Wild Thoughts” DJ Khaleda, „Loyalty” Kendricka Lamara, czy „Believe It” od PartyNextDoor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Teraz Rihanna powraca solo. Do sieci trafił singiel „Lift Me Up” z filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Piosenka powstała na cześć Chadwicka Bosemana, gwiazdy „Czarnej  Pantery”, który w 2020 roku zmarł na raka. Utwór został napisany przez nigeryjską piosenkarkę Tems, szwedzkiego kompozytora Ludwiga Göranssona, reżysera filmu Ryana Cooglera i samą Rihannę. Już teraz mówi się, że poruszająca piosenka „Lift Me Up” ma szansę na nominację do Oscara.   

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” pojawi się na ekranach polskich kin 11 listopada 2022 roku.   

Aleksandra Kupras
  1. Ludzie
  2. Talenty
  3. „Lift Me Up”: Nowa piosenka Rihanny
Proszę czekać..
Zamknij