Znaleziono 0 artykułów
10.10.2023

Riley Keough nową ambasadorką Chanel

10.10.2023
Riley Keough (Fot. Getty Images)

Riley Keough została ambasadorką domu mody Chanel. Wnuczka Elvisa Presleya, gwiazda serialu Amazona „Daisy Jones and the Six”, dołączyła do Kristen Stewart, Margot Robbie, Penélope Cruz, Lily-Rose Depp i Marion Cotillard.

Riley Keough jest na fali wznoszącej. Gwiazda 34-letniej córki Lisy Marie Presley i Dannyego Keougha błyszczy coraz jaśniej. Zdolna aktorka, producentka i reżyserka w 2022 roku została nagrodzona w Cannes za swój debiutancki film „War Pony”. Ostatnio zachwycaliśmy się jej rolą w serialu Amazona „Daisy Jones and the Six” opartym na powieści inspirowanej historią zespołu Fleetwood Mac. Rola tytułowej Daisy zapewniła jej nominację do nagrody Emmy. Riley znana jest nie tylko ze swojego talentu, lecz także z wyczucia trendów. Bez wątpienia jest jedną z it-girls, których styl nas inspiruje. Nic więc dziwnego, że dom mody Chanel właśnie Riley wybrał na swoją nową ambasadorkę. Kreacje francuskiej marki leżą na niej perfekcyjnie.

Riley Keough zobaczymy w wiosennej kampanii francuskiego domu mody Chanel

Charyzmatyczna dziewczyna, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, multitalent – tak określana jest Riley Keough, która właśnie została nową twarzą Chanel. Dołączyła tym samym do Kristen Stewart, Margot Robbie, Penélope Cruz, Lily-Rose Depp i Marion Cotillard, które reprezentują markę założoną przez Coco Chanel. Aktorka i modelka wystąpi w kampanii kolekcji francuskiego domu mody na sezon wiosna-lato 2024. Zdjęcia Riley zrobi sama Virginie Viard, dyrektorka kreatywna Chanel. Ostatnio wnuczkę króla rock and rolla w total looku Chanel można było podziwiać podczas pokazu marki wiosna-lato 2024 w Grand Palais Éphémère w Paryżu. Gwiazda kolejny raz udowodniła, że nosząc projekty Chanel, uosabia tak bliskie Mademoiselle połączenie elegancji, nonszalancji i świeżości.

Riley Keough podcza pokazu Chanel SS24 (Fot. Materiały prasowe Chanel)

Riley Keough wykorzystuje swój czas 

Ambasadorka Chanel, reżyserka i producentka pod szyldem własnej wytwórni Felix Culpa wyprodukowała wiele filmów i seriali. Jako zdolna aktorka dała się poznać w filmach takich, jak „Zola”, „American Honey” czy „Mad Max: Na drodze gniewu”. Riley stawia także na rodzinę. Na planie „Mad Maxa” poznała kaskadera Bena, który okazał się tym jedynym. Kilka miesięcy Riley została szczęśliwą mamą. O Riley Keough robi się coraz głośniej. Wybór na ambasadorkę Chanel tylko potwierdza jej pozycję – paryski dom mody ma świetne wyczucie do talentów. 

Paulina Klepacz
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Riley Keough nową ambasadorką Chanel
Proszę czekać..
Zamknij