Znaleziono 0 artykułów
10.07.2023

Ryan Gosling w różowym garniturze na światowej premierze „Barbie”

10.07.2023
To świetna wiadomość dla fanów lalki Barbie – Ryan Gosling został Kenem. (Fot. Getty Images)

Na światową premierę filmu „Barbie”, Ryan Gosling wybrał stylizację godną Kena. Aktor postawił na różowy garnitur od Gucci i spersonalizowaną biżuterię, która była ukłonem w stronę jego partnerki, Evy Mendes.

Ryan Gosling jako Ken? Gdy ujawniono pełną obsadę filmu „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig, ani fani, ani krytycy nie wydawali się przekonani do tego wyboru. Jak dowodzą jednak pierwsze recenzje, aktorowi udało się zaskarbić sympatię widzów. Zdaniem wielu to zasługa jego poczucia humoru i dystansu do siebie, które sprawiają, że podczas seansu na chwilę zapominamy, że oglądamy hollywoodzką ikonę. W końcu, jak przypomina nowy zwiastun produkcji, Gosling gra „tylko Kena”, który partneruje głównej bohaterce – tytułowa rola przypadła bowiem Margot Robbie. Mimo to w sieci już pojawiły się doniesienia, że jego bohater może doczekać się własnego spin-offu.

W ramach promocji filmu aktor zupełnie odmienił swoją garderobę, zamieniając klasyczne garnitury na bardziej casualowe (i oczywiście różowe) stylizacje. Nic więc dziwnego, że na światową premierę filmu Gosling wybrał kreację w podobnym stylu.

Na premierę filmu aktor wybrał garnitur godny Kena

Choć nowy film Grety Gerwig trafi na kinowe ekrany dopiero 21 lipca, w Los Angeles odbyła się już światowa premiera produkcji. Na różowym dywanie nie zabrakło gwiazd – od Margot Robbie w zjawiskowej kreacji Schiaparelli, po Duę Lipę w połyskującej naked dress. Ryan Gosling dla odmiany postawił na bardziej casualową stylizację – garnitur od Gucci z nonszalancko rozpiętą koszulą w kolorze pastelowego różu. Look aktora dopełniły lakierki w kolorze kości słoniowej oraz szczególna biżuteria.

(Fot. Getty Images)

Biżuteria aktora miała szczególne znaczenie

Uważni widzowie szybko zwrócili uwagę na naszyjnik aktora z literą „E” inspirowaną kultową czcionką słynnej lalki. Jak przyznał stylista aktora, Mark Avery, był to ukłon w stronę partnerki Goslinga, Evy Mendes, która została tego dnia w domu z ich córkami – siedmioletnią Amadą Lee i ośmioletnią Esmeraldą. Aktorski duet poznał się w 2011 roku na planie „Drugiego oblicza”. Od tego czasu uchodzą za jedną z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej skrytych par w Hollywood.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij