Znaleziono 0 artykułów
10.02.2021

Nowy film z Sandrą Bullock i Bradem Pittem

10.02.2021
Fot. Getty Images

Jak poinformował amerykański serwis Deadline, w thrillerze Davida Leitcha „Bullet Train” główne role zagrają Sandra Bullock i Brad Pitt. Film będzie adaptacją powieści kryminalnej „Maria Beetle” japońskiego pisarza Isaki Kōtarō.

Bullock i Pitt po raz pierwszy pojawią się razem na dużym ekranie. Opierając się na powieści Isakiego Kōtarō, film skupi się na grupie płatnych zabójców, kierowanych sprzecznymi motywacjami, którzy spotkają się w pociągu pędzącym w kierunku Tokio. Brad Pitt wcieli się w rolę płatnego mordercy o pseudonimie Ladybug (tłum. Biedronka), twórcy nie zdradzili jeszcze, kogo dokładnie zagra Sandra Bullock.

Reżyserią „Bullet Train” zajmie się ceniony hollywoodzki reżyser David Leitch („John Wick”, „Deadpool 2”), a scenariuszem Zak Olkiewicz. Obok Bullock i Pitta w filmie zobaczymy same najgorętsze nazwiska, m.in. Lady Gagę („Narodziny gwiazdy”), Joey King („The Kissing Booth”), Aarona Taylora Johnsona („Avengers: Czas Ultrona”), Briana Tyree Henry’ego („Laleczka”), Zazie Beetz („Joker”), Michaela Shannona („Człowiek ze stali”), Logana Lermana („Charlie”) i Andrew Koji’ego („Peaky Blinders”).

Zdjęcia do produkcji miały ruszyć jesienią 2020 roku, a z uwagi na pandemię film miał zostać zrealizowany na zamkniętym planie zdjęciowym. Informacja ta nie została jednak potwierdzona przez producentów.

Dokładna data planowanej premiery „Bullet Train” nie jest na razie znana.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij