Znaleziono 0 artykułów
28.08.2023

Blake Lively świętuje 36. urodziny w plażowych stylizacjach

28.08.2023
Blake Lively (Fot. Getty Images)

Ryan Reynolds i Blake Lively od lat cieszą się opinią pary, która potrafi z dystansem podchodzić do swojego związku, niekiedy nawet publikując nawzajem swoje niezbyt korzystne zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem, z okazji 36. urodzin aktorki, Reynolds podzielił się uroczym wpisem z serią romantycznych zdjęć z żoną, które spotkały się z dużym entuzjazmem ze strony fanów.

25 sierpnia Blake Lively świętowała swoje 36. urodziny. Z tej okazji jej mąż, Ryan Reynolds, podzielił się na Instagramie serią ich wspólnych, uroczych fotografii. Małżonkowie od lat słyną ze wzajemnego dystansu, co niekiedy żartobliwie wplatają w treści publikowane w mediach społecznościowych. Cztery lata temu, z okazji urodzin żony, aktor opublikował najgorsze zdjęcia Blake. Tym razem jednak zdecydował się zrezygnować z żartów.

Na pierwszych udostępnionych zdjęciach z randki na plaży, aktorka ma na sobie zmysłową koronkową sukienkę z prześwitami. Z kolei jej mąż biały T-shirt i dzianinową koszulę w kolorze khaki. Na jednym ze zdjęć możemy również zobaczyć Blake stojącą na plaży w białej sukience, natomiast pozostałe fotografie ukazują parę w objęciach.

Ryan Reynolds świętuje urodziny Blake Lively: Jesteś najlepsza na świecie

„Jedyną niepodważalną rzeczą na tym świecie jest moja miłość, uznanie i podziw, jakie czuję do tej osoby. Bycie świadkiem jej życia to coś, czego nie mógłbym przyjąć za pewnik, nawet gdybym próbował. A uwierzcie mi, próbuję” ¬– napisał aktor w urodzinowym wpisie dla żony. „Wszystkiego najlepszego, Blake Lively. Jesteś najlepsza na świecie”.

Post spotkał się z entuzjazmem fanów, którzy zwrócili uwagę na nieco odmienny charakter publikowanych treści przez Reynoldsa. „Czy Blake wybierała zdjęcia w tym roku?”, „Jesteście całkiem uroczy”, „Wow, zostawiłeś jej twarz na każdym zdjęciu. To jest prawdziwa miłość”, komentowano.

Historia miłosna Blake Lively i Ryana Reynoldsa

Para poznała się na planie filmu „Green Lantern” w 2010 roku. Wtedy Reynolds był mężem Scarlett Johansson, natomiast Lively związana była z kolegą z serialu „Plotkara”, Pennem Badgleyem. Para po raz pierwszy została zauważona razem podczas festiwalu Comic Con w San Diego, jednak, jak wyjaśnili, utrzymywali wówczas przyjacielskie relacje. Kilka miesięcy później Lively i Badgley zakończyli swój trzyletni związek, a w grudniu tego samego roku Reynolds złożył pozew o rozwód. Para ponownie spotkała się podczas premiery „Green Lantern” w czerwcu 2011 roku. „Wbrew pozorom każde z nas wciąż szukało swojej drugiej połówki” – zdradziła Lively w jednym z wywiadów. „Zastanawialiśmy się, z kim by tu się umówić. Ale do głowy nam nawet nie przyszło, że może ze sobą”.

We wrześniu 2012 roku para pobrała się podczas małej, prywatnej ceremonii na plantacji w Mount Pleasant w Karolinie Południowej, w towarzystwie przyjaciół i rodziny. W styczniu 2015 roku Blake i Ryan po raz pierwszy zostali rodzicami, witając na świecie swoją pierwszą córkę, którą nazwali James na cześć ukochanego ojca Ryana. Do tej pory, para doczekała się trzech córek, a na początku roku powitała na świecie swoje czwarte dziecko.

Zobacz także:

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij