Znaleziono 0 artykułów
20.06.2022

Siedmioro artystów w projekcie Lilou

20.06.2022
Fot. Materiały prasowe

Marka Lilou zaprosiła do współpracy siedmioro artystów i zadała im pytanie: „Czym jest dla Ciebie Lilou?”. Efekty projektu i wyjątkowe odpowiedzi bohaterów można oglądać w specjalnie przygotowanych filmach.

Dla Lilou ważne jest przekazywanie pozytywnych wartości. Dzięki personalizacji autorska biżuteria pozwala na wyrażanie uczuć oraz upamiętnienie pięknych chwil. Marka stawia też na inspirujące spotkania i kreatywne inicjatywy. Do najnowszego projektu zaprosiła siedmioro bohaterów reprezentujących różne środowiska artystyczne. Jedno proste pytanie „Czym jest dla Ciebie Lilou” poruszyło ich wrażliwość.

Czerpię dużą radość z kontaktu z utalentowanymi artystami, którzy spełniają swoje pasje i wzajemnie się inspirują. Cieszę się, że moja marka stworzyła przestrzeń do tego niezwykłego spotkania i wymiany tylu pozytywnych myśli oraz emocji – mówi Magdalena Mousson-Lestang, założycielka Lilou.

 

W projekcie wzięli udział: śpiewaczka operowa Hela Me Ry (Maria Wądołowska), ceramiczka Irina Grishina, projektantka Gosia Sobiczewska, muzyk Nathan Williams, fotograf mody Wojciech Foit, tancerka Yuka Ebihara, malarka Zuzanna Skrętek.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane podczas specjalnej wystawy we flagowym butiku Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie od 21 do 23 czerwca w godzinach od 11 do 17.

Nadzór kreatywny: Mateusz Motyczyński
Produkcja: Kacper Słoma
Stylizacja: Anna Poniewierska
Stylizacja fryzur: Ala Dębowska
Makijaż: Krzysztof Nadziejewiec
Montaż: Bartłomiej Wieteska

1/7 Gosia Sobiczewska – projektantka: Lilou to zmysłowość

2/7 Hela Me Ry – wokalistka: Lilou to ekspresja

3/7 Irina Grishina – ceramiczka: Lilou to kształt

4/7 Nathan Williams – muzyk: Lilou to pasja

5/7 Wojciech Foit – fotograf mody: Lilou to historia

6/7 Yuka Ebihara – tancerka: Lilou to wolność

7/7 Zuzanna Skrętek – malarka: Lilou to kolor

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Siedmioro artystów w projekcie Lilou
Proszę czekać..
Zamknij