Znaleziono 0 artykułów
02.03.2023

Kolekcja Skechers i Diane von Furstenberg „Endless Kisses”: Przesyłam całusy!

02.03.2023
Fot. Materiały prasowe

Jako kobieta będąca w ciągłym biegu i zapalona turystka, jestem podekscytowana rozpoczęciem naszej współpracy ze Skechers, liderem w obszarze athleisure – mówi Diane von Furstenberg. 

Pierwsza odsłona kapsułowej kolekcji „Endless Kisses” na rynku pojawiła się 23 lutego 2023 roku i składa się z butów, odzieży i akcesoriów, na których umieszczone zostały nadruki zaprojektowane przez dom mody DVF. Słynny motyw ust pojawia się na najbardziej ikonicznych modelach sneakersów marki Skechers: D'Lites i UNO, Hyper Slide, oraz klapkach czy odzieży treningowej: stanikach sportowych, legginsach, szortach oraz T-shirtach. Kolejne modele pojawią się w dalszej części 2023 roku. Wspólne projekty łączy nie tylko estetyka, ale i dbałość o szczegóły, które mają zapewnić pełny komfort użytkowania. Od amortyzujących podeszwę wkładek przez oddychające cholewki po aktywną, rozciągającą się w każdą stronę tkaninę, która odprowadza wilgoć, szybko schnie i ma właściwości UPF 40+.

Fot. Materiały prasowe

– Powstałe produkty mają przynosić kobietom radość, pozwolą poczuć się sexy bez potrzeby nadmiernego stylizowania – przekonuje Diane von Furstenberg. Za ideą wspólnej kolekcji jednej z najbardziej znanych marek athleisure i legendarnego domu mody stoi zachęcenie kobiet na całym świecie do tego, by wzięły odpowiedzialność za swoje zdrowie i samopoczucie. Zmotywowanie je do prowadzenia aktywnego stylu życia, w którym nie trzeba rezygnować z dobrego stylu i mody. Tę opinię podziela wnuczka Diane von Furstenberg, Talita, która współprowadzi markę DVF. — Dzięki modnej, a jednocześnie przystępnej cenowo kolekcji sneakersów i odzieży aktywnej chcemy, by kobiety poczuły się silne i sprawcze, zwłaszcza w zakresie swojego zdrowego stylu życia.

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij