Znaleziono 0 artykułów
05.11.2020
Artykuł sponsorowany

Strzała Amora

05.11.2020
(Fot. materiały prasowe)

Od teraz flagowe kolekcje stworzone przez Studio Projektowe YES zdobione są diamentem YES Hearts & Arrows Unikalny szlif wydobywający kształty serca i strzał nigdy wcześniej nie był w Polsce dostępny.

Ukradkowe spojrzenie, pierwszy pocałunek, płomienny romans. Na srebrnym ekranie uwielbiamy oglądać historie miłosne z happy endem – od wyznania miłości, przez zaręczyny, aż po ślub. W kinie piękno romantycznych chwil podkreślają zachód słońca w tle, nastrojowa muzyka, pełne przepychu stroje. I ona – drogocenna, olśniewająca, ponadczasowa – biżuteria. Diamenty mówią „kocham cię” lepiej niż jakiekolwiek inne kamienie szlachetne. To właśnie one najczęściej zdobią pierścionki zaręczynowe – klasyczne, z jednym większym kamieniem, w stylu retro, niczym ze szkatułki księżniczki, albo super współczesne – minimalistyczne, ale wyraziste.

Teraz naszą historię miłości możemy opowiedzieć jeszcze piękniej. Pozwala na to unikatowy szlif YES Hearts & Arrows. Niedostępny wcześniej w Polsce, wydobywa głębię z najcenniejszego z kamieni. We wnętrzu diamentu płonie ogień, blask rozświetla mrok, a przed oczami rozpościera się zjawiskowy obraz. Jak w kinie oglądamy grę serca i strzały. Zaklęte w kamieniu symbole wyrażają wieczną miłość. Na spektakularny obraz strzał i serc, który odsłania diament, wpływ ma forma uzyskana dzięki wyjątkowej precyzji szlifierskiej. Gdy kamień zyskuje idealną formę, przechodzące przez niego światło wydobywa fascynujące kształty serc i strzał. Tylko 3 proc. diamentów może ukazać efekt romantycznej gry światła.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)

Ten szlif wykorzystywany jest przez YES przede wszystkim przy pierścionkach zaręczynowych, np. dziewczęcym Valentine, ikonicznym Metropolitanie czy lekkim Éternel. Diamentowe kolekcje YES łączą marzenie o biżuterii rodowej z wymogami nowoczesności.

YES dba o etyczne pochodzenie diamentów – wybiera jedynie te wydobywane w państwach objętych procesem Kimberley. Ich autentyczność poświadczona jest Certyfikatem YES dla kamieni o masie 0,5 karata lub większej oraz certyfikatem jednego z dwóch najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytutu Gemmologicznego IGI lub GIA Gemological Institute of America.

Wiedząc, że każda historia miłosna jest inna, YES umożliwia także personalizację. Nawet flagowe wzory mogą zostać zmodyfikowane tak, by odpowiadały indywidualnym pragnieniom. Można wybrać odpowiednią masę diamentu oraz wysokiej próby kruszec – platynę lub żółte, białe i różowe złoto.

(Fot. materiały prasowe)

Teraz trzeba już tylko stworzyć niezwykłą atmosferę, która sprawi, że chwile we dwoje będą niezapomniane. Z pomocą znów przychodzą filmy, które pobudzają wyobraźnię, pozwalają nam marzyć, pokazują nam, czego naprawdę pragniemy. W „To właśnie miłość” Jamie (Colin Firth) jedzie do Aurélii przez pół Europy, żeby wyznać jej miłość. W „Seksie w wielkim mieście” Mr. Big (Chris Noth) pada na jedno kolano przed Carrie (Sarah Jessica Parker) w ich apartamencie przy Piątej Alei. Rhett Butler z „Przeminęło z wiatrem” przypieczętowuje zaręczyny ze Scarlett namiętnym pocałunkiem. Z diamentowym pierścionkiem te sceny błyszczą jeszcze jaśniej. A z pierścionkiem ze szlifem YES Hearts & Arrows każda przyszła panna młoda poczuje się jak gwiazda filmowa.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij