Znaleziono 0 artykułów
02.11.2023

Księżna Kate w skinny jeansy i sztybletach nawiązuje do stylu królowej Elżbiety II

02.11.2023
Księżna Kate w skinny jeans i czarnych botkach (Fot. Getty Images)

Obcisłe spodnie konkurują z trendem na szerokie nogawki nie tylko w modzie ulicznej. Połączenie skinny jeans z bluzą i oversize’ową marynarką zaprezentowała Kate Middleton podczas wizyty w podcaście „Dadvengers".

W ostatnim czasie Kate Middleton udowodniła, że w jej szafie nie brakuje zapomnianych już, obcisłych spodni. Księżna chętnie prezentuje je z innymi elementami garderoby – zestawienie z niebieską marynarką i białymi sneakersami to wcielenie miejskiej elegancji. Wczoraj podczas udziału w „Dad Walk” w społeczności ojców i dzieci w północnym Londynie, Kate zaprezentowała kolejną stylizację dopasowanych spodni z butami Chelsea i kurtką Barbour.

Brytyjski akcent w stylizacji Kate Middleton i trend na skinny jeans

Podczas wizyty w podcaście „Dadvengers”, Kate pokazała się w klasycznej stylizacji. Miała na sobie biały sweter z długim rękawem w czarne paski, oliwkową woskowaną kurtkę marki Barbour, ciemnoniebieskie obcisłe jeansy z wysokim stanem, a do tego skórzane sztyblety Chelsea. Kate podkreśliła swój wygląd subtelnymi złotymi kolczykami w kształcie koła i kobiecym makijażem podkreślającym jej szlachetną urodę.

Księżna Kate w skinny jeans i czarnych botkach (Fot. Getty Images)

Styl księżnej Kate przypomina ten Elżbiety II

Kate Middleton nie bez powodu wybrała do swojej stylizacji kurtkę Barbour. Woskowana marynarka tej marki stanowi popularny element garderoby rodziny królewskiej. To właśnie królową Elżbietę II kojarzymy z takiego stroju podczas jej licznych wizyt w okolicach Highlands. Co ciekawe, monarchini była tak silnie przywiązana do swojego modelu, że gdy marka zaproponowała jej wersję w nowszym stylu, królowa się nie zgodziła.

Zobacz także:

Patrycja Cichocka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Księżna Kate w skinny jeansy i sztybletach nawiązuje do stylu królowej Elżbiety II
Proszę czekać..
Zamknij