Znaleziono 0 artykułów
13.10.2023

Księżna Kate przywraca skinny jeans do łask, zestawiając je z ulubionymi sneakersami

13.10.2023
(Fot. Getty Images)

Jak według Kate Middleton powinna wyglądać wygodna, a zarazem elegancka stylizacja z jeansami w roli głównej? Księżna wybiera oldschoolowy obcisły fason, który powoli wraca do łask.

Gdy Księżna Walii, wraz z mężem, pojawiła się w Bisham Abbey National Sport Centre, by wziąć udział w warsztatach poświęconych zdrowiu psychicznemu, postawiła na swobodną stylizację. Jej bazę stanowiły białe sneakersy oraz kontrowersyjne skinny jeans w ciemnoniebieskim kolorze.

Księżna Kate przywołuje trend na skinny jeans

Księżna udowadnia, że choć obcisłe spodnie do niedawna uznawane były za modowe faux pas, teraz mają szansę powrócić do łask. Być może zdominują trendy tak, jak teraz jeansy oversize

Księżna Kate w sneakersach Veja

Jak nosić skinny jeans, aby uniknąć modowej wpadki? Inspiracją może być ostatnia stylizacja księżnej Walii. Kate Middleton ciemnoniebieskie obcisłe spodnie zestawiła z dwurzędową marynarką. Tym razem zdecydowała się na kobaltowy model z Zary z pozłacanymi guzikami, spod którego widać było biały t-shirt Ralpha Laurena z delikatnie głębszym dekoltem. Stylizację uzupełniła białymi sneakersami Veja z beżowym logo oraz subtelną biżuterią w postaci kolczyków w kształcie gwiazdek marki EarSass.

(Fot. Getty Images)

Nie tylko księżna Walii pokochała sneakersy Veja

Księżna Kate to nie pierwsza kobieta z rodziny królewskiej, która lubi białe sneakersy Veja. Meghan Markle chętnie wybiera podobne modele do swoich mniej zobowiązujących stylizacji. Fankami francuskiej marki są także Emily Ratajkowski i Emma Watson

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij