Znaleziono 0 artykułów
29.09.2023

Księżna Kate w marynarce z sieciówki sprzed lat

29.09.2023
Fot. Getty Images

Kate Middleton niejednokrotnie łączyła luksusowe marki z popularnymi. Tym razem stworzyła stylizację z marynarką z Zary sprzed lat stała się głównym elementem jej stylizacji. Sprawdź, czy nie masz takiego modelu w swojej szafie.

Księżna Cambridge od pół roku aktywnie rozwija kampanię Shaping Us, która wspiera dzieci borykające się z problemami z komunikacją społeczną. Z tego powodu Kate Middleton odwiedziła ostatnio ośrodek specjalistycznym dla młodych osób w spektrum autyzmu i dzieci z zespołem Downa. Fakt odnotowały światowe media, ale uwagę reporterów zwróciła też najnowsza stylizacja Kate – look z marynarką z popularnej sieciówki.

Fot. Getty Images

Proste zasady najlepszych stylizacji Kate Middleton

Kreacje księżnej Kate są z reguły wyważone – klasyczne dopasowane fasony, gładkie materiały ale urozmaicone wyrazistymi kolorami – najczęściej szmaragdową zielenią lub głęboką czerwienią. Choć zdarza się, że Kate wybiera też wrzosowy fiolet, mocny żółty czy lazurowy błękit, ulubiony kolor Lady Diany. I to bez względu na to, czy wybiera się na arystokratyczny ślub, czy wypełnia swoje codzienne obowiązki. W modzie, tak samo jak w życiu, okazuje się praktyczna i nowoczesna. Zdarza jej się też czerpać inspiracje z przeszłości – mody vintage albo stylu Lady Di.
Jednak prawdziwa tajemnica stylu Kate Middleton tkwi w czymś jeszcze – bezpretensjonalności. Księżna wiele razy udowadniała, że moda i marki są tylko elementami budowania wizerunku. Sięga po rzeczy, które pasują do jej indywidualnego stylu, miesza rzeczy z różnych półek cenowych. Jednego dnia wybiera kolczyki z sieciówki, innego rodzinne klejnoty. Suknie znanego domu mody odrzuca na rzecz ubrań z sieciówki i odwrotnie.

Księżna Kate wybiera marynarkę z Zary

Również ostatnio Kate Middleton zaprezentowała w swoich modowych wyborach dużą swobodę. Dopasowane czarne spodnie i neutralną beżową koszulkę zestawiła z czerwonym dwurzędowym żakietem. Czerwona marynarka ze złotymi guzikami i wyraźną fakturą materiału grała pierwsze skrzypce, a księżnej nie przeszkadzał wcale fakt, że ubranie pochodziło z Zary, w dodatku ze starej kolekcji. Spostrzegawczy fani mogli pamiętać tej strój z innej stylizacji księżnej, w której wystąpiła na finale Euro 2020.
Wygodny casualowy zestaw uzupełniły zamszowe baletki Boden, dostępne na stronie marki w cenie 160 dolarów i drobna biżuteria. 

Klasyczny, uporządkowany wizerunek podkreśliło upięcie włosów w kok i długa grzywka, z symetrycznym przedziałkiem, która podkreśliła kości policzkowe księżnej.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij