Znaleziono 0 artykułów
12.09.2022

Najlepsze stylizacje vintage księżnej Kate

12.09.2022
Fot. Getty Images

Kate, nowa księżna Walii, pozostaje wierna zasadom zrównoważonej mody. Chętnie powtarza swoje looki, coraz więcej w jej szafie także ubrań vintage, zarówno z archiwalnych kolekcji domów mody, jak i ulubionych second handów.

Księżna Walii jest znana z powtarzania stylizacji. Okazuje się, że bliski jej sercu jest także vintage. Podczas tegorocznej trasy po Karaibach Kate zdecydowała się założyć czerwony żakiet marki Yves Saint Laurent, który kupiła na studiach, co potwierdza tylko jej zamiłowanie do archiwalnych modeli.

To nie pierwszy raz, kiedy Kate nosi ubrania vintage. Księżną przyłapano także podczas Wimbledonu w 2019 roku i podczas szczytu G7 w 2021 roku z torebką marki Josef z lat 30., ozdobioną koralikami z kości słoniowej i delikatnym wyszywaniem w stylu Point de Beauvais. Natomiast podczas wizyty w Irlandii w 2020 roku założyła sukienkę vintage firmy Oscar de La Renta.

Oprócz uznania dla wielkich nazwisk w historii mody księżna jest także fanką ubrań bez słynnych metek, jak np. sukienki z lat 50. w paski, którą kupiła w Willow Hilson Vintage. W stylu vintage nie chodzi przecież tylko o znanych projektantów.

Poniżej możecie przyjrzeć się najlepszym lookom vintage nowej księżnej Walii.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk. 

Lipiec 2019 roku. Na Wimbledon do niebieskiej sukienki Emilii Wickstead Kate dobrała wyszywaną koralikami torebkę firmy Josef z lat 30. XX wieku.

Marzec 2020 roku. Podczas wizyty w Dublinie Kate miała na sobie sukienkę Oscara de la Renty z kolekcji na jesień–zimę 1979.

Marzec 2022 roku. W Belize Kate miała na sobie czerwoną kurtkę YSL z paskiem, którą ma od swoich uniwersyteckich czasów.

Marzec 2022 roku. Na Jamajce księżna założyła sukienkę w paski z lat 50., którą kupiła w Willow Hilson Vintage.

Marzec 2022 roku. Kate zdecydowała się na pomarańczową, wyszywaną koralikami torebkę firmy Wayne Taylor, także kupioną w Willow Hilson Vintage, podczas pobytu na Jamajce.

Emily Chan
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Najlepsze stylizacje vintage księżnej Kate
Proszę czekać..
Zamknij