Znaleziono 0 artykułów
09.01.2024

Lindsay Lohan powraca na czerwony dywan w ekstrawaganckiej małej czarnej z wycięciami

09.01.2024
(Fot. materiały prasowe)

20 lat po premierze „Wrednych dziewczyn”, Lindsay Lohan powraca na czerwony dywan. Ku zaskoczeniu fanów aktorka pojawiła się na projekcji musicalowego rebootu filmu z 2004 roku. I choć gwiazda nie zdecydowała się z tej okazji na róż, swoją kreacją otworzyła nowy rozdział w stylu "Mean Girls".

Lakierowane czółenka z okalającym kostkę paskiem i lśniąca kopertówka z drapowanej satyny z wpiętą kryształową klamrą. Bransoletka tenisowa, architektoniczne kolczyki w stylu art déco oraz asymetrycznie zaczesane fale ogniście rudych włosów. Do tego subtelny makijaż z wybijającym się na pierwszy plan podkreślonym okiem i gwóźdź programu – drapieżna mała czarna. A drapieżna, bo w projekcie z wiosenno-letniej kolekcji Alexandre’a Vauthiera znalazło się wszystko, co mogłoby zapewnić kreacji status ekstrawaganckiej. Od poduszkowych ramion w stylu Alexis z „Dynastii” przez bufiaste, zwężane ku nadgarstkom rękawy po przewiązane brylantowym paskiem peek-a-boo i rozcięcie na nogę.

(Fot. materiały prasowe)

Modowa metamorfoza Lindsay Lohan

Suknia staje się jeszcze ciekawsza, gdy zestawi się ją ze stylizacjami Lindsay z premier oryginalnych „Wrednych dziewczyn” z 2004 roku: turkusową sukienką z dżerseju czy tą inspirowaną kultową sceną znad kanału wentylacyjnego z udziałem Marilyn Monroe w „Słomianym wdowcu”. Uwidacznia się wówczas ewolucja stylu aktorki z opartego na wpływach Y2K po ten utrzymany w dzisiejszych trendach.

Szczęśliwa Lindsay Lohan zapowiada nowe projekty filmowe

Z podobną konsekwencją Lohan kieruje dziś swoją karierą. Po udanym sezonie filmowym 2022-2023, który zainaugurował powrót w netfliksowej komedii romantycznej „Niezapomniane święta”, poświęciła się rodzinie. Wzięła ślub z wieloletnim partnerem Baderem Shammasem, została mamą (urodzony w połowie 2023 roku syn pary otrzymał imię Luai, które po arabsku oznacza „tarczę” i „obrońcę”), a teraz we własnym tempie powraca na afisze. Już w marcu premierę będzie miał wyczekiwany film „Irish Wish” z jej udziałem o odnajdywaniu prawdziwej miłości. Ale nie trzeba czekać na premierę, by wiedzieć, że historia Lindsay Lohan już doczekała się happy endu.

Zobacz także

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Lindsay Lohan powraca na czerwony dywan w ekstrawaganckiej małej czarnej z wycięciami
Proszę czekać..
Zamknij