Znaleziono 0 artykułów
28.12.2020

Sylwester online w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie

28.12.2020
(Fot. Bartek Barczyk) 

W tym roku sylwestrowy dress code nie obowiązuje. Nawet w piżamie możemy przyłączyć się do zabawy z aktorami Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. 31 grudnia odbędzie się internetowy streaming spektaklu „Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale” w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego.

2020 rok dobiega końca. Za nami 12 miesięcy izolacji, których wiele firm oraz instytucji kultury nie przetrwało. Dziś dzięki szczepionce możemy patrzeć w przyszłość bardziej optymistycznie, a nawet zafundować sobie odrobinę szaleństwa w sylwestrową noc, tyle że w domu. W Nowy Rok najlepiej wkroczyć z przytupem, a to będzie możliwe w towarzystwie aktorów, reżyserów i scenografów Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

(Fot. Bartek Barczyk) 

31 grudnia odbędzie się streaming prosto z Dużej Sceny, gdzie zostanie zaprezentowana ostatnia tegoroczna premiera – „Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale” w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego. Słynny spektakl za pomocą nowoczesnych aranżacji przeobrażono w roztańczone, muzyczne show z elementami wzruszenia i humoru. Na scenie zobaczymy Ewelinę Cassette, Agnieszkę Kościelniak, Dorotę Godzic, Lidię Bogaczównę, Katarzynę Zawiślak-Dolny, Alinę Szczegielniak, Karolinę Kazoń, Daniela Malchara, Antoniego Milanceja, Rafała Szumerę, Karola Kubasiewicza, Tomasza Wysockiego, Mateusza Bieryta, Dominika Strokę i gościnnie Bożenę Zawiślak-Dolny oraz Oskara Malinowskiego.

(Fot. Bartek Barczyk)

Na projekcję zaprasza Andrzej Grabowski, członek zespołu aktorskiego, który już zapowiedział obecność przed monitorem komputera z obowiązkową lampką szampana. Więcej informacji na temat widowiska można znaleźć na www.teatrwkrakowie.pl. Natomiast bilety są dostępne pod linkiem: https://teatrwkrakowie.pl/spektakl-cud-mniemany-czyli-krakowiacy-i-gorale-transmisja-online.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij