Znaleziono 0 artykułów
29.01.2021

Nowy film twórców „Tamtych dni, tamtych nocy”

29.01.2021
Luca Guadagnino i Timothée Chalamet (Fot. Getty Images)

Reżyser Luca Guadagnino i odtwórca roli Elio, Timothée Chalamet zakończyli prace nad horrorem miłosnym opartym na powieści Camille DeAngelis „Bones & All”.

Po sukcesie „Tamtych dni, tamtych nocy” (2017) Timothée Chalamet stał się pierwszoligowym aktorem, a reżyser Luca Guadagnino podjął się stworzenia serialu „Tacy właśnie jesteśmy” o nastolatkach dorastających w amerykańskiej bazie wojskowej. Potrzeba było czterech lat, by zgrany zespół powrócił na plan.

(Fot. materiały prasowe)

Media właśnie obiegły pierwsze kadry z filmu opartego na powieści Camille DeAngelis „Bones & All”. Horror miłosny opowiada historię młodziutkiej Maren Yearly, która nie radzi sobie z uczuciami – nie wystarcza jej miłość, jest żądna krwi. Porzucona przez matkę, postanawia odnaleźć ojca, który odszedł od rodziny przed jej narodzinami. W trakcie podróży poznaje samą siebie, ale czy spodoba jej się obraz, jaki zobaczy?

(Fot. materiały prasowe)

Za reżyserię odpowiada Luca Guadagnino, scenariusz napisał David Kajganich („Nienasyceni”, „Inwazja”). Na ekranie zobaczymy natomiast Chalameta („Diuna”, „Król”) oraz Taylor Russell („Waves”, „Korytarzem w mrok”).

Film amerykańskie media nazywają „Cannibal Love Story”, nawiązując do skandalu z udziałem Armiego Hammera, partnera Chalameta z planu „Tamtych dni…”, oskarżonego o fetyszyzowanie kanibalizmu.

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij