Znaleziono 0 artykułów
09.10.2023

Timothée Chalamet testuje trend na noszenie skarpetek do sandałów

09.10.2023
Timothée Chalamet (Fot. Getty Images)

Noszenie skarpetek do sandałów do niedawna uchodziło za kontrowersyjny trend. Teraz nawet Timothée Chalamet, uchodzący za jednego z najlepiej ubranych amerykańskich aktorów, przekonał się do tej stylizacji. Sandały rybackie ze skarpetami nosi także Hailey Bieber, a Sydney Sweeney woli zestawienie ze szpilkami.

Amerykański aktor Timothée Chalamet często wybiera z pozoru klasyczne stylizacje, które przełamuje ekstrawaganckim dodatkiem, nieoczywistą formą lub kolorem. Ostatnio promując zapach Bleu Chanel, zaprezentował się w Nowym Jorku w brązowym total looku. Gwiazdor postawił na skórzaną marynarkę, spodnie w kant i sztyblety wytłaczane we wzór egzotycznej skóry. Wczoraj aktor ponownie wzbudził zainteresowanie mediów, tym razem prezentując się w casualowej stylizacji. Sandały ze skarpetkami do niedawna uchodziły za modowe faux pas, dziś to gorący trend.

Noszenie skarpetek do sandałów już nie jest modowym faux pas

Timothée Chalamet uzupełnił czarny total look sandałami i skarpetkami. Na ulicach Bel-Air pojawił się w monochromatycznej stylizacji, której bazę stanowiły klasyczny t-shirt i casualowe szorty do kolan. W kwestii dodatków był oszczędny. Look uzupełniły kolorowy naszyjnik oraz czarne okulary. Wzrok przykuwało obuwie. Aktor zdecydował się na czarne sandały rybaka z paskiem na pięcie i srebrną klamrą. Zestawiono je z długimi, czarnymi skarpetami. Chalamet zwykle nosi kultowe converse'y – czyżby rybackie sandały miały stać się jego nowym ulubionym obuwiem?

Timothée Chalamet testuje trend na noszenie skarpetek do sandałów (Fot. Getty Images)

Gwiazdy noszą skarpetki do sandałów

Timothée Chalamet to nie jedyny zwolennik połączenia skarpet i sandałów. W gronie fanów tego do niedawna kontrowersyjnego trendu są Hailey Bieber, David Beckham czy Sydney Sweeney, którzy chętnie łączą odkryte obuwie z białymi skarpetami nie tylko w stylizacjach na co dzień, ale także na wielkie wyjścia.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij