Znaleziono 0 artykułów
11.09.2023

Kylie Jenner i Timothée Chalamet w dopasowanych stylizacjach na finale US Open

11.09.2023
Kylie Jenner i Timothée Chalamet razem na US Open (Fot. Getty Images)

Kylie Jenner i Timothée Chalamet pojawili się w dopasowanych stylizacjach na finale US Open. Bizneswoman i aktor postawili na normcore'ową czerń. Tym samym pokazali, że łączy ich także miłość do mody.

W miniony weekend Novak Djoković zmierzył się z Daniłem Miedwiediewem w finale US Open, który na żywo podziwiała plejada gwiazd. Na trybunach dostrzeżono także Kylie Jenner i Timothéego Chalameta, którzy nie szczędzili sobie czułości.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet po raz pierwszy pojawili się razem publicznie na koncercie Beyoncé

Media po raz pierwszy zainteresowały się związkiem Kylie Jenner i Timothéego Chalameta w kwietniu. Spekulowano, że para poznała się przez projektanta Haidera Ackermanna. Związek potwierdzili kilka dni na koncercie Beyoncé. Jeden z fanów Chalameta zamieścił na Instagramie wpis o treści: „Jeśli te treści źle na ciebie wpływają, odpocznij od mediów społecznościowych”.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet na trybunach US Open

Wygląda na to, że niektórzy fani Elia z „Tamtych dni, tamtych nocy” krytykują jego nowy związek. Para nic sobie z tego nie robi. Razem Jenner i Chalamet pokazali się w dopasowanych stylizacjach na finale US Open. Mecz oglądali wspólnie z trybuny dla VIP-ów. Oboje postawili na basicowe, czarne outfity, minimalną ilość biżuterii i czarne okulary przeciwsłoneczne. Fani widzą w pasujących lookach potwierdzenie miłości członkini rodziny Kardashianów, którą świat poznał dzięki programowi „Z kamerą u Kardashianów”, i aktora, którego wkrótce zobaczymy w filmie „Wonka”.

Styl Kylie Jenner i Timothéego Chalameta

Gdyby prześledzić stylizacje Kylie Jenner i Timothéego Chalameta z ostatnich lat, okazałoby się, że bizneswoman, która stworzyła imperium kosmetyczne, z jednym z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia łączy zamiłowanie do awangardowej mody. Kylie coraz częściej sięga po oryginalnie projekty Schiaparelli, Loewe czy Coperni, a Timothée lansuje trendy na czerwonym dywanie, specjalizując się w kreacjach płynnych płciowo. Do historii mody przeszedł już jego total look Haidera Ackermanna z odsłoniętymi plecami. Na co dzień aktor stawia jednak na normcore: T-shirty, dżinsy, trampki. Wygląda na to, że ta estetyka spodobała się też Kylie, która dla Chalameta zrezygnowała ze zbędnych dodatków.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Zobacz także:

Daniel Rodgers
Proszę czekać..
Zamknij