Znaleziono 0 artykułów
24.08.2022

Urodzinowe portrety królowej Ranii

24.08.2022
Fot. PPE/SIPA/SIPA/East News

Królowa Rania kończy niedługo 52 lata. Z tej okazji rodzina królewska zdecydowała się opublikować nowe portrety monarchini, na których pozuje w szlachetnych odcieniach błękitu i żółtego.

Królowa Jordanii Rania, żona króla Abdullaha II, otwarcie mówi o tym, że wspiera walkę o prawa kobiet oraz ruchy, promujące nowoczesną wizję islamu. 31 sierpnia kończy 52 lata i z tej okazji biuro prasowe jordańskiej rodziny królewskiej zdecydowało się opublikować jej nowe portrety.

Fot. PPE/SIPA/SIPA/East News

Królowa do zdjęć pozowała w trzech różnych stylizacjach: wszystkie utrzymane są w szlachetnych tonach, od błękitu do czerni i czerwieni. Uwagę zwraca żółty jedwabny komplet Erdem, złożony z długich, rozszerzanych spodni i bluzki z zabudowanym dekoltem, paskiem, cienkim szalikiem.

Fot. PPE/SIPA/SIPA/East News

Urodziny Ranii to nie jedyny powód do radości dla jordańskiej rodziny królewskiej. Ostatnio królowa i król świętowali zaręczyny dwójki swoich dzieci - księżniczka Iman ogłosiła swoje 5 lipca, natomiast następca tronu książę Hussein – 17 sierpnia. Rania działa też aktywnie na rzecz swojego kraju. W zeszłym roku uruchomiła kilka inicjatyw, takich jak The Jordan River Foundation oraz Queen Rania Foundation, które mają pomóc w rozwijaniu edukacji i służyć pomocą jordańskiej młodzieży.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij