Znaleziono 0 artykułów
04.11.2022

Czysta przyjemność

04.11.2022
Wegańskie żele pod prysznic Neboa - w trosce o planetę (Fot. Getty Images)

Żele pod prysznic Neboa to kolejny krok w duchu idei zrównoważonego rozwoju marki, dla której dbanie o środowisko naturalne jest priorytetem. Po świetnie przyjętej linii szamponów brand rozszerza portfolio o kolejne kosmetyki z półki zero waste.

Wśród nowości Neboa pojawiło się sześć żeli pod prysznic opakowanych w butelki z plastiku z recyklingu, które kuszą nie tylko zrównoważoną koncepcją i energetycznymi kolorami, ale przede wszystkim – zawartością. Kosmetyki są wegańskie i opierają się na naturalnych składnikach, co więcej, formuły żeli nie zawierają mikroplastiku. Wybór nowości Neboa to korzyść dla siebie i środowiska – naturalna formuła i opakowania z recyklingu pozwalają na pielęgnację w duchu zero waste.

Wegańskie żele pod prysznic Neboa (Fot. Materiały prasowe)

Wybierając żele Neboa, kierujemy się nie tylko kolorami i zapachami (do wyboru mamy rześkie aromaty egzotyki, przywodzące na myśl ciepłe lato), ale i działaniem: ujędrniającym, nawilżającym czy kojącym. Wegańskie receptury żeli są oparte w 96 proc. na składnikach pochodzenia naturalnego, w ich składzie znajdziemy m.in.: odżywczy i wzmacniający olej kokosowy, wygładzający olej jojoba oraz regenerujący olej makadamia, które sprawdzą się przy każdym rodzaju skóry.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij