Znaleziono 0 artykułów
10.02.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”

10.02.2020
(Fot. Materiały prasowe, Getty Images, kolaż Agata Wojtczak)

W aplikacji mobilnej „Vogue Polska” możecie spodziewać się wielu konkursów, a oprócz nich czekać na was będą nowe przeglądy street style'u, kolejna odsłona cyklu „Sekrety urody” oraz fragment książki „Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze” Łukasza Lamży.

Dziennikarz Łukasz Lamża w swojej książce „Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze” (Wydawnictwo Czarne) rozprawia się z pseudonaukowymi teoriami. Sprawdza też, skąd czerpać rzetelną wiedzę w internecie. W naszej aplikacji przeczytacie rozdział jego nowej pozycji.

Ten tydzień obfituje w konkursy. Po pierwsze, już trwa konkurs Vogue x Intimissimi. Napiszcie nam, jaki jest wasz ulubiony film o miłości i wygrajcie komplet walentynkowej bielizny. Po drugie, możecie zdobyć podwójne zaproszenie na niezwykły event Sweat & Glow. Po trzecie, pojawi się także konkurs niespodzianka z okazji drugich urodzin naszego magazynu.

Event Sweat & Glow  (Fot. Materiały prasowe)

W kolejnym odcinku cyklu „Sekrety urody” na osiem pytań dotyczących ulubionych kosmetyków i codziennej pielęgnacji odpowiedziała nam Kasia Szymanowicz. Kasia w branży mody pracuje od siedmiu lat, a teraz zajmuje się Digital Marketingiem w dziale Visual Communication w Reserved.

Ulubione kosmetyki Kasi Szymanowicz  (Fot. Marta Chudek)

W zakładce „Lookbook” możecie obejrzeć nową sesję wizerunkową Apart autorstwa Marcina Tyszki. Na zdjęciach zobaczycie, jak prezentuje się walentynkowa kolekcja polskiej marki.

Walentynkowa kampania Apart  (Fot. Materiały prasowe)

Przygotowaliśmy też dla was nowe raporty street style’u. Przejrzeliśmy, jak stylowe dziewczyny noszą modne teraz trapery i martensy. Z kolei ze zdjęć zza kulis pokazów wybrałyśmy najciekawsze propozycje z upięciami w roli głównej.

Nowy tydzień to także nowy horoskop (sprawdźcie, co was czeka w najbliższych dniach!) i nowy film tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij