Znaleziono 0 artykułów
14.04.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska” 13-19.04

14.04.2020
(Fot. Materiały prasowe, kolaż Agata Wojtczak)

Książka o dobrodziejstwach biegania, fotoreportaż z pustych ulic Paryża, artykuły z zagranicznych edycji „Vogue’a”, a także kolejne historie w cyklu #ZostańwDomu – to tylko kilka rzeczy, które znajdziecie w tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”.

Kolejny tydzień zostajemy w domu i pytamy dziewczyny z branży, jak spędzają okres pandemii. Tym razem w cyklu #ZostańwDomu Paulina Pyszkiewicz, założycielka LEBRAND, opowiedziała o tym, jak wychowanie dzieci łączy z prowadzeniem biznesu i pracą nad kolekcją na sezon wiosna-lato. Agnieszka Rosa, właścicielka biżuteryjnej marki ROSA Gold Chains, także jest w trakcie przygotowywania nowych projektów. Pracę swojego zespołu koordynuje wirtualnie. Justyna i Laura nie tylko zajmują się swoją marką odzieżową Line, ale prowadzą też agencję kreatywną Fashion Valley. – Jako że pracujemy głównie dla polskich marek to teraz, w sposób szczególny, pomagamy im i starannie prowadzimy bieżącą komunikację. To ważne, aby nieprzerwanie istnieć w świadomości klientów, nie przestawać działać, nie dać o sobie zapomnieć, nawet w tak trudnym czasie – mówią. Harel – influencerka i autorka tekstów, które możecie czytać m.in. na Vogue.pl, chociaż przyzwyczajona jest do pracy w trybie home office, przyznaje, że brakuje jej spotkań z projektantami i możliwości oglądania kolekcji na żywo.

Wszyscy zostają w domu, więc pustoszeją ulice. Nie tylko polskich miast. Specjalnie dla nas fotograf Karol Wójcik uchwycił Paryża czasu pandemii. Już niedługo w naszej aplikacji obejrzycie fotoreportaż jego autorstwa prosto ze stolicy Francji.

W tym tygodniu nie zabraknie także fragmentu książki. Opublikujemy dla was rozdział z książki Belli Mackie – „Przed siebie. Jak bieganie uratowało mi życie”. Autorka pisze o tym, jak dbanie o sprawność fizyczną wpłynęło na poprawę jej kondycji psychicznej. Sama cierpli na stany lękowe i depresję. Pewnego wieczoru jednak wyszła pobiegać. Chociaż bieg trwał trzy minuty, postanowiła go powtarzać. Dzięki temu zaczęła czuć się lepiej.

Skończyliście wszystkie seriale i szukacie czegoś do obejrzenia? Na film tygodnia wybraliśmy „Floridę Project”. W naszym cyklu powracamy do magicznego świata dzieciństwa, organizując seans filmu Seana Bakera. W rolach głównych nominowany do Oscara Willem Dafoe, Bria Vinaite i fenomenalna Brooklynn Prince.

Nie zapomnijcie zajrzeć też do zakładki „lookbook” – czekają tam na was nowe zdjęcia z wiosenno-letnią selekcją ubrań dostępnych w VITKAC-u i nowa sesja wizerunkowa butów Lasocki z Małgorzatą Kożuchowską.

Użytkownicy, którzy mają wykupioną prenumeratę naszego magazynu, mogą posłuchać naszych podcastów, a także jako pierwsi uzyskać dostęp do treści z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu obejrzą, jak wygląda mieszkanie Drake’a i przeczytają list od Marii Grazii Chiuri, dyrektor kreatywnej domu mody Valentino.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoich smartfonach, koniecznie pobierzcie ją za pomocą App Store albo sklepu Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij