Znaleziono 0 artykułów
20.01.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”

20.01.2020
(Fot. Materiały prasowe, Getty Images, kolaż Agata Wojtczak)

Tydzień zaczynamy od horoskopu. Sprawdźcie, co czeka was w najbliższych dniach. Przygotowaliśmy też nowe podcasty, a kolejne influencerki zdradziły nam swoje tajniki urody.

O swoich rytuałach pielęgnacyjnych i ulubionych kosmetykach opowiedziały nam Alice Zielasko, polska influencerka, która na co dzień mieszka w Londynie, oraz Luiza Kubis – właścicielka Lui Store, jednego z najbardziej stylowych butików w Warszawie.
(Fot. Alice Zielasko)

W zakładce „Lookbook” zobaczycie w tym tygodniu nową sesję wizerunkową tego butiku. Przygotowaliśmy też specjalnie dla użytkowników aplikacji kod rabatowy na zakupy.

W aplikacji „Vogue Polska” przeczytacie fragment książki Mikołaja Marcela „Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku” o wychowaniu dzieci. Praktyka i badania są u niego ważniejsze niż czysta teoria.
(Fot. Materiały prasowe)

Z tysięcy zdjęć zza kulis pokazów mody na wiosnę i lato 2020 wybraliśmy te najpiękniejsze (zobaczcie je już teraz w zakładce „Moda”). Niedługo pojawią się również nowe raporty street style, z których dowiecie się, jak nosić kratę i intensywne kolory. 

Czytelnicy, którzy wykupili prenumeratę magazynu „Vogue Polska”, mają jak zawsze pierwszeństwo dostępu do treści premium (m.in. artykułów z zagranicznych edycji „Vogue’a”). Czekają też na nich nowe podcasty, które tworzymy wspólnie ze Storytel.
 
Iza Bartosz w swoim podcaście „Kolacja z książką” rozmawiała z Marzeną Chełminiak, jedną z najsłynniejszych polskich dziennikarek radiowych.
 
W kolejnej odsłonie „Ciało ma głos” Hanna Rydlewska wraz ze swoim gościem – psychoterapeutką, seksuolożką i założycielką Instytutu Pozytywnej Seksualności dr Agatą Loewe, odnoszą się do nowego cyklu na Vogue.pl poświęconego singielkom: ich potrzebom, problemom, z którymi na co dzień się zmagają, ale także korzyściom wynikającym z życia solo. 
 
Z kolei Anna Konieczyńska zaprosiła do studia krytyka filmowego Łukasza Knapa, żeby porozmawiać o Oscarach. Dlaczego wciąż fascynują? Dlaczego wciąż kierujemy się nimi przy ocenie filmów? Dlaczego wygrywają te, a nie inne produkcje? 
 
Nie zapomnijcie też regularnie sprawdzać naszej sekcji konkursowej – już w tym tygodniu pojawi się nowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. 
 
Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.
Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij