Znaleziono 0 artykułów
21.06.2022

Premierowo na Vogue.pl: Wakacyjna kolekcja biżuterii Anny Samków

21.06.2022
Fot. Materiały prasowe

Anna Samków po raz kolejny łączy szlachetne srebro i złoto z naturalną żywicą. Pierwszego dnia lata zaprezentowała kolekcję biżuterii, którą zatytułowała „Dotykając ciała dotyka myśli”. Ta biżuteria doda nam energii przez cały rok.

21 czerwca Anna Samków przedstawia nowe projekty, które mogą stać się energetycznymi talizmanami nie tylko w upalne dni. Tym razem w centrum autorskiej biżuterii umieściła symbol szczęścia i optymizmu, Słońce. Artystka po raz kolejny do współtworzenia projektu zaprosiła kobiety, które na co dzień nie zajmują się modelingiem, aby pokazać, że świat mody stawia coraz mniej ograniczeń i staje się bardziej dostępną przestrzenią. 

Fot. Materiały prasowe

Autorką zdjęć, promujących nową kolekcję, jest Natalia Miedziak-Skonieczna, która w poetycki sposób fotografuje ciało w połączeniu z przyrodą.

W kolekcji „Dotykając ciała dotyka myśli” znajdziemy naszyjniki, sygnety, kolczyki, nausznice i chokery z perłami. Wszystkie formy wykonane są ze srebra próby 925, otulonego świetlistym 24-karatowym złotem.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij