Znaleziono 0 artykułów
16.06.2021

Kapsułowa kolekcja Totême na wakacje

16.06.2021
Fot. materiały prasowe

Totême słynie z wakacyjnej garderoby. Gdy zaczynamy planować urlop, prezentuje kapsułową kolekcję we współpracy z brytyjską platformą MatchesFashion. Znalazły się w niej klasyki i zupełnie nowe fasony. Letni minimalizm dawno nie był tak szykowny.

Trudno nie rozmarzyć się, patrząc na kadry z wakacyjnej kampanii Totême. Trochę reporterskie, robione jakby z ukrycia, prezentują modelkę Othilię Simon ubraną w najbardziej charakterystyczne dla marki projekty – sukienki-kaftany, sarongi, kostiumy kąpielowe z monogramem. Na niektórych zdjęciach owinięta jest kultowym już ręcznikiem, który wraz z odsłoną wakacyjnej kolekcji zyskuje nową wersję kolorystyczną.

Fot. materiały prasowe

Letnia kapsuła to wspólny projekt szwedzkiej marki i platformy MatchesFashion (w sprzedaży od 16 czerwca). W jej skład weszło 13 elementów – ubrań i akcesoriów – idealnych do noszenia na plaży i nie tylko. Sarongi z monogramem świetnie sprawdzają się w roli spódnic, a jednoczęściowe kostiumy równie duże wrażenie robią noszone jako body, np. w połączeniu z lnianymi spodniami.

- Motyw podróży był nam bliski od powstania – mówi założycielka i dyrektorka kreatywna Totême Elin Kling. – To część naszego DNA. Staraliśmy się więc, by mocno wybrzmiewał z tej kolekcji – włączyliśmy do niej stroje kąpielowe i mięsiste ręczniki, które stają się nieodzownym elementem wakacyjnej garderoby. O dodatkach: kapelusikach z rafii i klapkach już teraz można myśleć w kategoriach wakacyjnych must-have'ów.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij