Znaleziono 0 artykułów
05.04.2024

Marka Glov prezentuje innowacyjne wałki do kręcenia loków bez użycia ciepła

05.04.2024
Fot. materiały prasowe

Aktualnie nie ma chyba w mediach społecznościowych większego trendu beauty niż „heatless curls”, czyli loki uzyskiwane bez wykorzystania wysokiej temperatury, za to przy użyciu specjalnie skonstruowanych wałków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich fanek, marka Glov przygotowała własną wersję takich wałków. Innowacyjny model występuje w dwóch opcjach. Nie tylko pozwala uzyskać perfekcyjny skręt, ale i zapewnia maksimum wygody podczas snu.

O tym, jakie rezultaty daje technika „heatless curls”, czyli kręcenia loków bez użycia wysokiej temperatury, można przekonać się scrollując profile na Instagramie i TikToku. Znane influencerki pokazują swoje ulubione techniki, a we włosach nawiniętych na elastyczne długie wałki śpią lub podróżują samolotem.

Okazuje się, że choć większość dostępnych na rynku wałków pozwala uzyskać perfekcyjny i sprężysty skręt, zazwyczaj są one mało komfortowe w noszeniu, a tym bardziej w czasie snu.

Fot. materiały prasowe

Coolcurl: Specjalna wersja wałków marki Glov

Na czym polega przewaga wałków Glov nad innymi dostępnymi na rynku? Zostały wykonane z elastycznej pianki, której znaczną część stanowi tzw. memory foam. Dzięki tej innowacji pianka jest w stanie dopasować się do kształtu głowy, nie uciskając jej i zapewniając komfortowy sen.

Fot. materiały prasowe

Wałki Coolcurl od Glov dostępne są w dwóch wersjach – Ribbon Rollers i Pillow Rollers. Obie opcje występują w zestawie, złożonym z czterech wałków, odpowiednich dla włosów o różnej długości i grubości.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij