Znaleziono 0 artykułów
04.04.2023

HBO Max rozpoczyna prace nad serialem o Harrym Potterze

04.04.2023
(Fot. materiały prasowe)

Dobra wiadomość dla fanów Harryego Pottera. HBO Max potwierdziło produkcję serialu na podstawie kultowej serii książek J.K. Rowling.

To już oficjalne. HBO Max zleciło pracę nad serialem o Harrym Potterze. Scenariusz ma wiernie oddawać fabułę bestsellerowych powieści J.K. Rowling, pomijając wątki, rozwinięte w spin-offach, czyli serii „Fantastyczne zwierzęta”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HBO Max (@hbomax)

Każdy sezon opowie historię jednej z siedmiu książek. Emisja serialu ma być rozciągnięta na kilka lat. J.K. Rowling ma być zaangażowana w produkcję, jednak najpewniej jako producentka – rola scenarzystów i reżyserki albo reżysera przypadnie komuś innemu.

Warner Bros. od dawna pracuje nad serialem o przygodach Pottera. Pierwsze plotki o tym projekcie pojawiły się w styczniu 2021 roku. Amerykański gigant medialny zaangażowany był wcześniej w ekranizacje wszystkich części powieści J.K. Rowling, począwszy od filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” w 2001 roku do „Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci: Części II” z 2011 roku. 

Aleksandra Kupras
Komentarze (1)

Krystian Kucek14.04.2023, 18:03
Wyczytałem, że w kontynuacji (serialu) ma nie być głównych aktorów, którzy grali swoje role nie premadrzając się chciał bym się podzielić swoją wizją pomysłem, dziękuję za zrozumienie... Będzie mniejsza oglądalność wiadomo, że ludzie by to oglądali ze względu na aktorów dzięki, którym pokochali film więc chcieli by też zapewne ich kontynuacje Jeśli nie ma możliwości żeby byli na stałe we wszystkich odcinkach czy coś to ciekawe by było fajne i polubianr przez stałych fanów - jak dzieci głównych bohaterów kontynuują/dokańczają zadania swoich rodziców i odbywają różne przygody ale dla smaku tego wszystkiego w niektórych odcinkach (nawet nie musi być często może być mega rzadko nawet raz na milion) gdzie nie mogą sobie z czymś poradzić i spotykają się z rodzicami (głównymi bohaterami filmu) prosząc o poradę, wskazówkę - a czasem jakby była możliwość to jak rodzice razem z nimi coś robią mają przygote czy akcje też nawet bardzo rzadko (mega to wygląda jak rodzice wcześniejsi główni bohaterowie przechodzą przez przygodę z dziećmi w stylu starcie z kimś lub zdobycie czegoś co wydaje się niemożliwe i wgl) Itp itd - mam jeszcze miliony sugestii/pomysłów ale za długo by wypisywać 😅
Proszę czekać..
Zamknij