Znaleziono 0 artykułów
14.01.2020

„Westworld” powraca

14.01.2020
Evan Rachel Wood w "Westworld" (Fot. materiały prasowe HBO)

Kontynuację mrocznej dystopii o sztucznej inteligencji będzie można oglądać na HBO GO od 16 marca. Trzeci sezon serii będzie liczyć osiem odcinków.

Po blisko dwuletniej przerwie „Westworld” powraca. Choć na razie niewiele wiadomo na temat fabuły trzeciego sezonu, pewne jest to, że w najnowszej odsłonie serii opuścimy park Roberta Forda, by podążyć śladem zbuntowanych hostów. W ten sposób poznamy bliżej futurystyczny świat, dla którego zostali stworzeni. Nowa zapowiedź nie daje fanom jasnych odpowiedzi, tylko kolejne wskazówki dotyczące dalszych losów bohaterów. 

W zapowiedzi pojawia się krąg złożony z najróżniejszych wydarzeń, „dywergencji” i „punktów krytycznych”, wśród których znalazły się protesty w Hongkongu i proces impeachmentu Donalda Trumpa. – Trwa wojna. Nikt nie wie, że wybuchła i że już ją przegraliśmy – słyszymy w zapowiedzi nowego sezonu „Westworld” – Nasza historia to bełkot szaleńca. Chaos. Ale my to zmieniliśmy. Po raz pierwszy historia ma autora – system. Do niedawna system działał, ale nie wzięliśmy kogoś pod uwagę. Ciebie.

W nowym sezonie mrocznej dystopii na ekran powrócą m.in. Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Tessa Thompson i Jeffrey Wright. Do obsady „Westworld” dołączą również Aaron Paul, Vincent Cassel, Lena Waithe, raper Kid Cudi, Marshawn Lynch i Michael Ealy. Trzeci sezon będzie liczył osiem odcinków. 

Premiera serialu już 16 marca na HBO i HBO GO. 

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij