Znaleziono 0 artykułów
17.04.2024

Odżywienie i efekt tafli na włosach dzięki nowej wodzie lamelarnej

17.04.2024
Woda lamelarna Bioélixire: Odżywienie i efekt tafli na włosach (Fot. Getty Images)

Marka Bioélixire stworzyła linię Essential z myślą o dogłębnym odżywieniu włosów. Właśnie dołącza do niej nowość: regenerującą wodę lamelarną z proteinami pszenicy, aminokwasami i cząsteczkami o działaniu nawilżającym.

Tworząc kosmetyki, marka Bioélixire stawia na świadomą pielęgnację włosów w zgodzie z naturalną równowagą PEH. Produkty z serii Essential, przeznaczone do codziennej pielęgnacji, bazują na naturalnych składnikach aktywnych. Za sprawą odpowiednio dobranych mikro- i makroelementów formuły wnikają w strukturę włosa. Nie tylko wpływa to na ich wygląd, ale przede wszystkim poprawia ich kondycję.

Woda lamelarna marki Bioélixire Essential (Fot. Materiały prasowe)

Woda lamelarna Bioélixire to propozycja mająca wzbogacić codzienny rytuał pielęgnacji włosów. Wyróżnia się silnie odżywczą, skoncentrowaną formułą, w której zastosowana została technologia lamelarna. Wykorzystując moc małych cząsteczek aktywnych – lameli – zamyka łuskę włosa, co gwarantuje pojawienie się efektów w krótkim czasie. Lekka, nieobciążająca konsystencja produktu sprawia, że sprawdzi się on w pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Proteiny pszenicy obecne w kosmetyku rewitalizują pasma włosów, dodając im miękkości i blasku. Za działanie nawilżające odpowiedzialne są aminokwasy oraz kwas mlekowy. Zwiększają naturalną barierę ochronną włosa, chroniąc przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, regulują też pH skóry głowy. Kolejne dwa kluczowe składniki to propanediol oraz sodium PCA, które poprzez działanie utrzymujące odpowiedni poziom nawilżenia, zapobiegają elektryzowaniu się włosów.

Woda lamelarna zachwyca nie tylko starannie dobranymi składnikami. Lekka formuła i łatwość aplikacji sprawiają, że produkt jest wygodny w codziennym stosowaniu. 

Co więcej, Bioélixire podejmuje nową inicjatywę skierowaną do swoich klientów. Marka poszukuje osób chętnych do testowania i dzielenia się wrażeniami z użytkowania nowego produktu. Aby zostać recenzentem wody lameralnej, należy wysłać zgłoszenie pod adres e-mail: testujznami@reclamedia.pl, z dopiskiem w tytule: Recenzent Woda Lamelarna Bioélixire Essential.

Wiktoria Melaniuk
Proszę czekać..
Zamknij