Znaleziono 0 artykułów
22.03.2022

Prezydent Ukrainy dziękuje Mili Kunis i Ashtonowi Kutcherowi

22.03.2022
Wołodymyr Zełenski (Fot. Getty Images)

Na początku marca 2022 roku Mila Kunis i jej mąż Ashton Kutcher uruchomili zbiórkę wspierającą uchodźców. Za tak szlachetny gest otrzymali podziękowania od samego prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego.

Docelową kwotą zbiórki było 30 milionów dolarów, ale aktorskiej parze udało się bez problemu zebrać o 5 milionów więcej. Ich pomoc została doceniona przez samego prezydenta Ukrainy, który 20 marca udostępnił zdjęcie na swoim Twitterze przedstawiające jego wirtualną rozmowę z parą. „Ashton Kutcher i Mila Kunis byli jednymi z pierwszych, którzy zareagowali na nasze nieszczęście. Zabrali już 35 milionów dolarów, które przekażą firmom pomagającym uchodźcom – Flexport i Airbnb,. Jestem wdzięczny za ich wsparcie oraz pod wielkim wrażeniem determinacji. Inspirują cały świat.” – napisał Wołodymyr Zełenski.

Zbiórka, którą uruchomili pomoże wesprzeć uciekających przed wojną Ukraińców w wielu aspektach. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zapewnienie dachu nad głową oraz zaopatrzenie osób w kryzysie migracji w najbardziej potrzebne rzeczy.  

Kunis odpowiedziała na podziękowania Zełenskiego, podkreślając, że ich praca nie jest jeszcze skończona. Aktorka zapewniła, że zrobią wszystko co w ich mocy, by jak najlepiej wykorzystać swoje zasięgi na kampanię pomocową.

Weronika Kochel
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Prezydent Ukrainy dziękuje Mili Kunis i Ashtonowi Kutcherowi
Proszę czekać..
Zamknij