Znaleziono 0 artykułów
23.08.2021

Nowy wymiar płatności

23.08.2021
Sebastian Siemiątkowski, CEO Klarna/Fot. materiały prasowe

Klarna to światowy dostawca płatności i serwis zakupowy z ponad 90 milionami użytkowników na całym świecie i dwoma milionami transakcji dziennie. To jeden z najwyżej wycenianych fintechów na świecie – jego wartość szacuje się na 45,6 miliarda dolarów. Klarna została założona w 2005 roku i od tego czasu działa już na 17 rynkach. Teraz serwis jest  dostępny również w Polsce. Swoją działalność rozpoczął, udostępniając usługę „Zapłać za 30 dni” w H&M oraz aplikację w polskiej wersji językowej.

Opcja  „Zapłać za 30 dni” umożliwia większą elastyczność i wygodę przy dokonywaniu płatności, bez odsetek oraz dodatkowych opłat. Polskojęzyczna aplikacja Klarny umożliwia też przeglądanie polecanych sklepów i zarządzanie płatnościami u sprzedawców. Kupujący mogą czerpać inspiracje z wyselekcjonowanych list zakupów, tworzyć i udostępniać spersonalizowane foldery,  a także aktywować powiadomienia o obniżkach cen. Wkrótce w aplikacji Klarny dostępnych będzie wiele innych funkcji. Pierwszą użytkowniczką Klarny w Polsce jest influencerka Agnieszka Hyży, która dzieli się swoimi doświadczeniami:

Dla mnie moda jest formą wyrażania siebie, dlatego ważne jest, abym czuła się dobrze w tym, co noszę. I nie mogę zliczyć, ile razy byłam zawiedziona tym, jak stroje leżały na mnie w rzeczywistości, w porównaniu z moimi oczekiwaniami w chwili zakupu. Klarna z jej opcją „Zapłać za 30 dni” ułatwia mi życie w przypadku zakupów w internecie i daje mi radość z posiadania przymierzalni w domu – powiedziała Agnieszka.

Marta Krupińska
Proszę czekać..
Zamknij