Znaleziono 0 artykułów
09.11.2023

Z wizytą w brooklyńskim studio założycieli D.S & Durga

09.11.2023
Fot. Kristina Ivanch

D.S. & Durga to jedna z najważniejszych marek w portfolio Mood Scent Baru. Złożone kompozycje, pełne ukrytych znaczeń nazwy, a także historie, jakie się za nimi kryją, sprawiają, że nie sposób przejść obok jej zapachów obojętnie. Wspólnie z Mood Scent Barem odwiedziliśmy w Nowym Jorku założycieli DS. & Durga, Davida i Kavi.


Davida i Kavi połączyła nie tylko pasja, ale i przeznaczenie. Poznali się przypadkiem, na ulicy. Zaiskrzyło, więc postanowili iść razem przez życie i stworzyć wspólną markę.

Fot. Mateusz Grzelak


Choć żadne z nich nie miało doświadczenia w branży perfum (Davi był muzykiem, a Kavi architektką), zapachy były ich hobby. Swoją pasję postanowili wnieść na nowy poziom w 2007 r., gdy zaprezentowali światu wspólną markę D.S & Durga. Od razu podzielili się zadaniami – David komponował mieszanki, a Kavi odpowiadała za strategię wizualną. Rozumieli się bez słów, a spójna komunikacja marki była tego najlepszym dowodem. Nieoczywistym kompozycjom towarzyszyła oryginalna szata graficzna, intrygowały także nazwy, które stanowiły kluczowy element opowiadanych przez duet historii.

Fot. Mateusz Grzelak


Wspólnie z Mood Scent Barem, w którym dostępne są zapachy D.S & Durga, odwiedziliśmy Davida i Kavi w ich brooklyńskim studio.


 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij