Znaleziono 0 artykułów
02.07.2021

„Zachowaj spokój”. Serial według powieści Harlana Cobena

02.07.2021
Fot. materiały prasowe

Netflix planuje na przyszły rok premierę serialu na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena „Zachowaj spokój”. W rolach głównych Magdalena Boczarska i Leszek Lichota. Za kamerą staną Michał Gazda i Bartosz Konopka.

„Zachowaj spokój” będzie sześcioodcinkową historią o rodzinie mieszkającej na osiedlu dla zamożnych. Wiodą miłe życie aż znika osiemnastoletni Adam. Kończy się sielanka. Serial nie jest kontynuacją pierwszej ekranizacji powieści Harlana Cobena, ale pokaże dalsze losy niektórych bohaterów „W głębi lasu”.

Fot. materiały prasowe

Serial powinien przypaść do gustu fanom twórczości Harlana Cobena. „Zachowaj spokój” to trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji adaptacja bestsellerowego thrillera. – Niezwykle cieszę się z możliwości ponownej współpracy z Netflix i utalentowanymi polskimi twórcami. Mam nadzieję, że widzowie w Polsce i na całym świecie będą oczarowani zwrotami akcji w „Zachowaj spokój” i cieszę się, że poznają nie tylko nowych bohaterów granych przez Magdalenę Boczarską i Leszka Lichotę, ale także dowiedzą się, jak potoczyły się losy Laury i Pawła po zakończeniu akcji „W głębi lasu” – powiedział autor powieści.  

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij