Znaleziono 0 artykułów
02.11.2022

Stylowe wnętrze biura The Icon Agency

02.11.2022
Fot. W środku

Biuro agencji kreatywnej The ICON Agency, istniejącej od 2015 roku, zlokalizowane jest w zabytkowej przedwojennej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Tu piękno łączy się z funkcjonalnością, a pastelowe barwy przeplatają się z marmurem i odcieniami złota.

The ICON Agency już od siedmiu lat zajmuje się kompleksową obsługą marek fashion, beauty oraz lifestyle – od stworzenia strategii PR-owej, przez obsługę social mediów, po organizację eventów. Na co dzień współpracuje z takimi brandami jak Hermès, Pandora, Bimba y Lola Zalando czy Dyson.

Współzałożycielka agencji, Agnieszka Antosik, zadbała, żeby biuro The ICON Agency mieściło się w klimatycznym miejscu – jest to przestronne wnętrze przy ulicy Mokotowskiej. – To nasze piąte biuro. Marzyłam o tym konkretnym miejscu, więc jak tylko dostałam informację, że jest dostępne, nie wahałam się ani chwili. Urzekły mnie wysokie sufity, dużo naturalnego światła, wpadającego przez wysokie okna, naturalne materiały, takie jak drewniany parkiet i oryginalne elementy z epoki, m.in. zabytkowy kominek, masywne drzwi czy piękna sztukateria – tłumaczy Agnieszka Antosik.

Fot. W środku

Designerskie detale można odnaleźć zarówno w biurze, jak i w showroomie. Albumy Assouline, świece Loewe w pastelowych kolorach i oryginalnych formach czy lampki Flowerpot od &Tradition doskonale uzupełniają przestrzeń. Dostrzec tu można nawet aktualne wydania „Kinfolk”, „I-D”, „Holiday” i „Gentlewoman”. Wszystko jest tu dokonale przemyślane. Stół i krzesła TON, lampki i kosze Hay Design sprawiają, że agencja jest nie tylko wygodym, ale i stylowym miejscem do pracy.

W korytarzu biura znajdziemy słynne lustro projektu Gustafa Westmana z drugiej ręki oraz kilkumetrowego fikus, a także fotel Roly Poly projektu Driade. W centrum showroomu stoją kremowe stoły polskiej marki The Good Living & Co.

Każdy szczegół ma znaczenie, nie tylko wystrój wnętrza. Autorskie wino agencji podawane jest w kieliszkach z paryskiego hotelu Amour, kawa serwowana w zastawie Hermès lub polskiej marki Trzask Ceramics, a świeże kwiaty, których bukiety tworzone są na zamówienie przez Gładki Studio, stoją w wazonach Anissy Kermiche i Malwiny Konopackiej. – Piękne przedmioty nas inspirują, dlatego dbamy o to, aby nasze biuro oraz showroom stanowiły przestrzeń, która pobudza do kreatywnego myślenia, tworząc harmonijną całość – dodaje współzałożycielka agencji.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Design
  3. Stylowe wnętrze biura The Icon Agency
Proszę czekać..
Zamknij