Znaleziono 0 artykułów
07.10.2022

Pierwszy zwiastun filmu „Causeway” z Jennifer Lawrence

07.10.2022
Jennifer Lawrence w filmie "Causeway" (Fot. Materiały prasowe Apple TV+)

Do sieci trafił właśnie zwiastun dramatu „Causeway” w reżyserii Lili Neugebauer. W poruszającej historii żołnierki powracającej z Afganistanu zobaczymy Jennifer Lawrence („Poradnik pozytywnego myślenia”, „Igrzyska śmierci”) i Briana Tyree Henry’ego („Bullet Train”, „Atlanta”). Premiera już w listopadzie tego roku.

Oś fabuły dramatu „Causeway” stanowią losy żołnierki Lisy (Jennifer Lawrence), która wraca do Nowego Orleanu po traumatycznym wypadku w Afganistanie. Kobieta nie potrafi poradzić sobie z wyniszczającym urazem mózgu i bolesnymi wspomnieniami z dzieciństwa. W powrocie do zdrowia pomaga jej przypadkowo poznany mechanik James (Brian Tyree Henry), który boryka się z własnymi problemami.

Obok Jennifer Lawrence i Briana Tyree Henryego zobaczymy Samirę Wiley, Stephena McKinley’a Hendersona, Lindę Emond, Jayne Houdyshell i Russella Harvarda. Za kamerą filmu „Most” stanęła debiutująca w roli reżyserki Lili Neugebauer. Scenariusz napisali Ottessa Moshfegh, Luke Goebela i Elizabeth Sanders, a za produkcję odpowiedzialni są Jennifer Lawrence i Justine Ciarrocchi.  

Film „Causeway” ukaże się w kinach i na platformie Apple TV+ już 4 listopada.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Pierwszy zwiastun filmu „Causeway” z Jennifer Lawrence
Proszę czekać..
Zamknij