Znaleziono 0 artykułów
21.04.2021

Premierowo na Vogue.pl: Wiosenna kolekcja torebek Mandel

Aleksandra Lewandowska

Mandel Girls zawsze szukają czegoś praktycznego i klasycznego, a jednocześnie lubią bawić się dodatkami – mówi założycielka marki Mandel Monika Kalicińska. Najnowsza kolekcja nawiązuje do mody lat 70-tych.

Nasze klientki mają ponadczasowe wyczucie stylu, ale zawsze pozwalają sobie na odrobinę szaleństwa, mając do wyboru różne paski, rączki czy łańcuchy, dzięki którym ich torebki zmieniają swoje oblicze – tłumaczy Monika Kalicińska, która tworząc najnowszą odsłonę autorskiej marki, postanowiła dopasować ją do potrzeb każdej klientki.

Kolekcja Mandel na sezon wiosna-lato 2021 przeznaczona jest dla dziewczyn, które z jednej strony, chcą zmieścić w torebce wszystkie niezbędne rzeczy, a z drugiej, dodatkami wyrażają osobowość.

Znajdziemy tu miejskie klasyki, takie jak torby na laptopy i plecaki, codzienne akcesoria, takie jak Mandel Box i Convertible Day Bag, które uzupełnią klasyczne i casualowe stylizacje, czy dodatki w estetyce lat 70., np. Flap Bag Mini, idealne dla miłośniczek vintage. Najbardziej szalone są „piramidki”, idealne do noszenia nawet z dresami.

W sesji zrealizowanej w południowo-zachodniej Francji oglądamy polską aktorkę Kasię Sawczuk.

Zdjęcia: Mattia Rosiński
Modelka: Kasia Sawczuk
Stylizacje: Magda Jagnicka i Monika Kalicińska

 

7/19Tylko u nas: Kolekcja torebek Mandel inspirowana modą lat 70.

Proszę czekać..
Zamknij