Znaleziono 0 artykułów
10.12.2018

Świąteczna kolekcja Cloudmine

Katarzyna Pietrewicz

Gdy powstał w 2008 roku, był jednym z pierwszych sklepów online z produktami vintage. Dziś Cloudmine prowadzi sprzedaż nie tylko w sieci, oferując produkty polskich projektantów i artystów. Z okazji świąt butik wypuścił specjalną kolekcję o nazwie Cloudmine Coccole.

Stali klienci przyzwyczaili się już, że przy Paryskiej 17 znajdą nie tylko starannie wyselekcjonowane ubrania i przedmioty wysokiej jakości, ale będą też mogli uczestniczyć w organizowanych tam wystawach, prezentacjach kolekcji oraz spotkaniach poświęconych etyce w modzie.

Butik, założony dziesięć lat temu przez Mariannę Grzywaczewską, niedawno świętował swój okrągły jubileusz pod hasłem: „Przyszłość”, wypuszczając jednocześnie urodzinową kolekcję ubrań i dodatków. 

Tym razem na fanów butiku czeka moc świątecznych inspiracji w kolekcji Cloudmine Coccole. „Coccole”, czyli po włosku „przytulanie”, według właścicielki idealnie oddaje ducha świątecznych i rodzinnych spotkań oraz noworocznych toastów. 

To już kolejna świąteczna kolekcja stworzona przez zespół Cloudmine oraz zaprzyjaźnionych projektantów. Jakie produkty znajdziemy w niej tym razem? Koszulki ze słowem „Empatia” projektu Edgara Bąka, a także dziecięce body ze słowem „Przyszłość” od Jana Estrady Osmyckiego. W propozycjach pojawiają się także sukienki Natalii Siebuły: zielona o kopertowym kroju oraz czarna z głębokim dekoltem. Poandto, błękitne kimono marki Łyko słynącej z lnianych produktów, a także złotą i srebrną biżuterię z chmurkami (logo Cloudmine) autorstwa marki Umiar i Animal Kingdom. Nie zabrakło także pomysłów na prezent, wśród których znajdziemy deski od Nudo Design, sprej do tkanin skomponowany przez Cloudmine razem z Glyk Company, klasyczny beret, portfel John and Mary, a także seksownej, aksamitnej bielizny Rilke.

11/13Świąteczna kolekcja Cloudmine

Spray do tkanin

Proszę czekać..
Zamknij