Znaleziono 0 artykułów
13.03.2020

Erin Wasson gwiazdą kampanii The Odder Side

Michalina Murawska

To nie jest zwykła kampania. Nie dość, że Erin Wasson wystąpiła w sesji, to jeszcze od początku do końca współtworzyła jej koncepcję z fotografem Jasonem Lee Parym. Powstała oda do niepowtarzalnego Los Angeles. Trochę romantycznego, a trochę buntowniczego – pełnego sprzeczności.

W czasach, gdy wybiegami rządziły modelki o subtelnej urodzie, kruche i delikatne, ona urzekała buntowniczością i rockandrollową aurą. I nadal to robi. Sprawia, że podziwiamy jej nonszalanckie, napuszone blond fale, kusi tatuażami, zachwyca wyczuciem stylu. Erin Wasson ma wyjątkową charyzmę. To supermodelka, z którą chciałoby się zaprzyjaźnić. Pójść na imprezę albo sprawdzić, co nieoczywistego ma do zaoferowania miasto, o którym wiadomo już niemal wszystko.

Najnowsza kampania The Odder Side jest zresztą efektem takiej właśnie wędrówki. Wasson, która jest nie tylko modelką, ale także współautorką sesji, zabiera do swoich ulubionych miejsc: domu Paz Lenchantin w Silver Lake, restauracji Chez Jay i galerii Karma International.

Wasson to jedno. Bo przecież drugą, nie mniej ważną gwiazdą tej kampanii, jest najnowsza kolekcja polskiej marki. Jak zapewniają projektantki, w tym sezonie oprócz dizajnu wyjątkowo ważny był dla nich dobór tkanin. Zależało im, by pochodziły tylko ze sprawdzonych źródeł, posiadały odpowiednie certyfikaty, były biodegradowalne i w pełni spójne z zasadami zrównoważonej produkcji. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów (to m.in. produkowany z celulozy drzewnej tencel, bawełna z recyklingu, wełna od owiec z małych, dbających o ich dobrobyt farm, ale też len i przędza) powstała kolejna lekka, przewiewna, nieograniczająca ruchów, idealna nawet na najbardziej upalne lato i wszechstronna. Sukienki (zarówno mini, jak i maksi) można nosić na co dzień, do kowbojek lub sandałów, lub wystylizować bardziej elegancko. Topy z drapowaniami  równie dobrze sprawdzą się z kusymi szortami, co dopasowaną spódnicą midi. Jak zwykle, dużą zaletą kolekcji The Odder Side są także zmysłowe, lecz nienachalne detale: głębokie wycięcia na plecach, rozcięcia przy krótkich spódniczkach, czy cienkie ramiączka przy dopasowanych sukienkach.

1/33Erin Wasson gwiazdą kampanii The Odder Side

Proszę czekać..
Zamknij