Znaleziono 0 artykułów
11.10.2020

Kostiumy na Halloween inspirowane telewizją i filmami

Ellen Burney

Zbliża się Halloween, więc przeszukaliśmy dla was archiwa filmowe i telewizyjne, żeby znaleźć najbardziej upiorne kostiumowe inspiracje. Od zakrwawionej Sissy Spacek z „Carrie” po mrożący krew kostium Tippi Hedren w „Ptakach”. Strach się bać. 

Jeśli nie wiesz, w co przebrać się na Halloween, poszukaj pomysłów w filmach i telewizji. Ostatnie lata obfitowały w inspiracje. Przypomnij sobie Gal Gadot w „Wonder Woman” (2017) i Millie Bobby Brown w „Stranger Things” (2016). Przypomnij sobie Margot Robbie jako różowowłosą Harley Quinn w „Legionie samobójców” (2016). Jeśli chcesz uzyskać bardziej staromodny wygląd, odkurz swój ulubiony garnitur, spódnicę eau de Nil  i ozdób je wronami, aby wyglądać jak Tippi Hedren w „Ptakach” (1963). 

Wiele możliwości daje skóra. Załóż ją jak Michelle Pfeiffer – Kobieta Kot w „Powrocie Batmana” (1992) – lub wywołaj zachwyt w pelerynie podobnej do tej, którą nosi Halle Berry w „X-Men” (2000). Papier-mâché może posłużyć do skonstruowania najwspanialszych rogów – jak te, które Angelina Jolie nakłada w „Czarownicy” (2014), albo czerwonej peruki, która upodobni cię do Umy Thurman z „Batmana i Robina” (1997). Jeżeli masz parę, bądźcie jak Bonnie i Clyde (1967) w bandyckim berecie i bandanie albo załóżcie bladoniebieskie sukienki i spinki do włosów (największe perełki urodowe tego sezonu) jak bliźniaczki z „Lśnienia” (1980). 

Świetna do naśladowania jest Christina Ricci jako Wednesday Addams z „Rodziny Addamsów” (1991) – z jej legendarnymi warkoczami i sukienką z ostrym dekoltem. Warto podpatrzeć zbryzganą krwią Sissy Spacek z „Carrie” (1967). A dla nieustraszonych? Zabójczy klaun z „To” (2017) z obowiązkowym czerwonym balonem czy wyluzowany Freddy Krueger w fedorze i czerwono-czarnym pasiaku z „Koszmaru z ulicy Wiązów” (1984). 

1/39Kostiumy na Halloween inspirowane telewizją i filmami

Wednesday Addams, "Rodzina Addamsów"

Proszę czekać..
Zamknij