Znaleziono 0 artykułów
04.11.2020

Zara SRPLS: Wojskowy streetwear

Aleksandra Lewandowska

Hiszpańska marka prezentuje nowy drop kolekcji SRPLS, która znacząco różni się od pozostałych linii sieciówki. Buntowniczy, wyrafinowany, stonowany w palecie barwnej – Zara przedstawia własną definicję streetwearu.

Zara SPRLS w nowoczesny sposób wprowadza militarną estetykę do codziennych stylizacji. Najnowszy drop kolekcji to propozycja nowoczesnej garderoby użytkowej – eleganckiej i szlachetnej, bazującej na najwyżej jakości materiałach i kształtach. Królują w nim prostota i neutralność, utrzymane w buntowniczym klimacie, z którego od samego początku słynie SPRLS.

Miękkie dzianiny, jedwabne koszule, puchowe płaszcze i najmodniejsza w tym sezonie skóra to nowe interpretacje klasyków. Zara postawiła na klasyczną paletę wojskowych odcieni: grafitowej szarości, bordo, oliwki i czerni. Całość dopełniają toporne buty na grubej podeszwie, dodatki wyłącznie w odcieniu złota i małe torby listonoszki.

Kolekcja Zara SRPLS dla kobiet, mężczyzn i dzieci dostępna jest od 3 listopada wyłącznie w sklepie internetowym zara.com, w formie cotygodniowych i jednorazowych dropów.

6/16Militarna estetyka w nowym dropie kolekcji SRPLS z Zary

Proszę czekać..
Zamknij