Znaleziono 0 artykułów
22.11.2021

Adele w sukni Louis Vuitton na koncercie w London Palladium

22.11.2021
Instagram @adele

Adele, która promuje płytę „30”, na początku listopada wystąpiła w teatrze London Palladium. Show piosenkarki nagrano w ramach specjalnego programu „An Audience with Adele”. Występ można było zobaczyć 21 listopada na brytyjskim kanale ITV.  Autorka hitu „Hold On” zachwyciła nie tylko głosem, ale i olśniewającą kreacją od Louis Vuitton.

Adele znów jest na szczycie. Po sześciu latach przerwy od wydania albumu „25”, powróciła z płytą „30”. Śpiewa na niej o macierzyństwie, złamanym sercu i nowej miłości. Recenzenci i fani mówią, że to najlepszy krążek wokalistki. Adele udziela również poruszających wywiadów. Jej zdjęcie ozdobiło okładkę brytyjskiego i amerykańskiego „Voguea”, a w szczerej rozmowie z Oprą Winfrey w programie „Adele One Night Only” opowiedziała o rozwodzie i walce z depresją.

Wraz z nowym albumem artystka powróciła do występów scenicznych. W swoim rodzinnym mieście zaśpiewała na deskach teatru London Palladium, a koncert nagrywany był do „An Audience with…” – brytyjskiego show telewizyjnego, produkowanego przez ITV Studios. W poprzednich programach z tego cyklu wzięły udział takie gwiazdy, jak Celine Dion, Elton John, Spice Girls.

– Czuję się jak w domu. Zawsze marzyłam, aby wystąpić w „An Audience With…”. Poczułam tyle miłości w tym miejscu. I wydawało się, że to wielki koncert!napisała Adele na Instagramie.

Piosenkarka pojawiła się na scenie w zachwycającej sukni od Louis Vuitton. Kreacja artystki mieniła się modnymi w tym sezonie cekinami. Jej fryzura inspirowana była uczesaniami Złotej Ery Hollywood, urodę Adele podkreślał też makijaż.

Występ artystki podziwiali z widowni Emma Watson, Naomi Campbell, Dua Lipa i Emma Thompson. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij