Znaleziono 0 artykułów
02.04.2024

Aktorka Sandra Bullock zachwyca w seksownym garniturze

02.04.2024
(Fot. Getty Images)

Dopasowany garnitur w prążki, wyłaniająca się spod marynarki bieliźniana koszulka i lakierowane botki z ostrymi jak brzytwa noskami – trend office sirene jeszcze nigdy nie był tak doskonały. Ale w końcu na ulicach Nowego Jorku zaprezentowała go Sandra Bullock, czyli Margaret Tate z komedii romantycznej „Narzeczony mimo woli”.

Po zeszłorocznej fascynacji ejtisowym power dressingiem, opartym na ostrych, podążających za obłością sylwetek liniach, szerokich, uskrzydlających marynarki ramionach i bagażu korporacyjnych doświadczeń, obserwujemy zwrot w kierunku bardziej zmysłowego i zalotnego biurowego dress code’u dwóch kolejnych dekad.

Trend office siren: Wyrafinowane stroje, seksowne garnitury i eleganckie zestawy w stylu lat 90. XX wieku

Tom Ford wciąż szyje ołówkowe spódnice, ale już nie w klasycznej wełnie, a skórze. Tłoczy je we wzór krokodylich łusek lub przyozdabia falbaną. Miuccia Prada kokieteryjnie odsłania szew rajstop, a Gucci rozchełstuje koszule, rozcina sukienki i z dna szafy wyciąga nieco zapomniane lakierki. Tym samym detronizuje Alexis z „Dynastii” i na afisze przywraca office sirens, czyli sprytne, pewne siebie oraz ambitne bohaterki milenijnych komedii romantycznych, których akcja zwykle rozgrywa się w wieżowcach na Wall Street lub w londyńskim City. Kto by jednak pomyślał, że w 2024 roku na ulicach Nowego Jorku zobaczymy nie jedną, a dwie „biurowe syreny"?

(Fot. EastNews/Backgrind)

Sandra Bullock zachwyciła na ulicach najbardziej biznesowego miasta świata. Gwiazda wie, jak stylowo nosić damski garnitur

W nocy z 31 marca na 1 kwietnia sfotografowano Jennifer Aniston (Rachel Green z „Przyjaciół”) oraz Sandrę Bullock (Margaret Tate z „Narzeczony mimo woli”) opuszczające teatr na Broadwayu. Podczas gdy Aniston postawiła na prosty płaszcz w butelkowej zieleni, smukłe spodnie i skórzane botki, Bullock pokazała czym w rzeczywistości jest trend, który opanował TikToka.

Nic dziwnego, że Sandra Bullock należy do najlepiej ubranych gwiazd. Amerykańska aktorka wyglądała obłędnie w oryginalnym garniturze

Za przykładem swojej filmowej bohaterki, aktorka postawiła na klasyczny, prążkowany garnitur, ale nie o modnym fasonie oversize, a perfekcyjnie dopasowany – z taliowaną marynarką i rozszerzającymi się ku dołowi nogawkami. Klasycznie biurowy neseser zamieniła na syrenią kopertówkę, biurowe czółenka na zmysłowe botki z ostrymi noskami, a koszulę na bieliźnianą koszulkę z wynurzającą się co chwila koronką. Całość dopełniła zgodna z korporacyjnym regulaminem subtelna biżuteria i nieco przeczące przykazaniom office sirens okulary w mocnych oprawkach.

Zobacz także

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij