Znaleziono 0 artykułów
31.08.2021

Amerykańskie „Biuro” na Netfliksie

31.08.2021
(Fot. materiały prasowe)

Zanim polska wersja „Biura” ukaże się na Canal +, przypomnimy sobie najsłynniejszą z odsłon kultowego serialu. Już 23 października szef Dunder Mifflin Michael Scott wraz z pracownikami zawita na Netfliksie.

„Szykujcie się na coś wielkiego” – ogłosili przedstawiciele Netflix Polska w mediach społecznościowych. Amerykański „The Office”, który dotychczas był dostępny jedynie dla subskrybentów Amazon Prime Video, już jesienią trafi do biblioteki giganta streamingowego. Widzowie zobaczą wszystkie dziewięć sezonów kultowego sitcomu.

Fabuła serialu poświęcona jest zespołowi pracowników firmy papierniczej Dunder Mifflin z Pensylwanii, na którego czele stoi ekscentryczny Michael Scott (Steve Carell). U jego boku występują Jenna Fischer – recepcjonistka Pam Beesly, John Krasinski jako ambitny sprzedawca Jim Halpert, Rainn Wilson – serialowy entuzjasta popkultury i filmów science fiction, oraz B.J. Novak jako kameleon Ryan Howard.

Polskie „Biuro”

Co ciekawe, nieoczekiwany transfer na Netfliksa może się pokryć z premierą polskiej wersji „Biura”, która podobnie jak amerykańska, powstaje jako remake brytyjskiego sitcomu napisanego i wyreżyserowanego przez Rickiego Gervaisa i Stephena Merchanta dla stacji BBC. Jak podają przedstawiciele Canal +, „The Office PL” będzie osadzony w rodzimej rzeczywistości z uwzględnieniem aktualnych nastrojów społecznych, konfliktów międzypokoleniowych i światopoglądowych. Tytułowe biuro firmy papierniczej Dunder Mifflin zastąpi siedziba fikcyjnego przedsiębiorstwa produkującego wodę mineralną w Siedlcach z Piotrem Polakiem w roli prezesa.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij