Znaleziono 0 artykułów
02.03.2023

A$AP Rocky, Elliot Page i Julia Garner w kampanii Gucci Guilty: Marzyciele

02.03.2023
Julia Garner w kampanii zapachu Gucci Guilty „Life iz but a dream”. (Fot. Materiały prasowe)

Elliot Page, Julia Garner i A$AP Rocky zostali gwiazdami nowej kampanii zapachu Gucci Guilty. Zmysłowe nagranie w stylu retro jest odą do samoakceptacji, przyjaźni i miłości we wszystkich formach.

Zapachy Gucci Guilty Pour Homme i Gucci Guilty Pour Femme wśród wielu kobiet i mężczyzn mają już status kultowych. Mocne, tajemnicze perfumy skierowane są do odważnych hedonistów wymykających się utartym schematom, którzy nie boją się przyciągać spojrzenia. Nie dziwi więc, że gwiazdami nowej kampanii zapachów zostali Elliot Page, Julia Garner i A$AP Rocky. Artyści od lat związani z włoskim domem sami odnajdywali się w nowych rolach. Nominowany do nagrody Grammy A$AP Rocky w 2022 r. został ojcem, a niedługo na świecie pojawi się jego drugie dziecko, Garner została laureatką Złotego Globa za fenomenalną rolę w serialu „Ozark”, a transpłciowy aktor Elliot Page wkrótce opowie swoją historię w autobiografii „Pageboy”.


Dyrektor kreatywny Christopher Simmonds i fotograf Glen Luchford stworzyli w nagraniu metaforyczną przestrzeń, w której każdy może być sobą. Ma ona ucieleśniać samoakceptację i pokazywać, jak otwartość uwalnia najczystszą formę ekspresji. Kampania „Life iz but a dream” jest odą do samoakceptacji, przyjaźni i miłości we wszystkich formach. Elliot Page, Julia Garner i A$AP Rocky w zjawiskowych lookach włoskiego domu mody podkreślających ich osobowości tańczą, śmieją się i współistnieją razem, podczas gdy w tle słychać utwór „Life is a dream” zespołu The Harptones.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij