Znaleziono 0 artykułów
23.01.2023

Beatrice Grannò i Simona Tabasco w kampanii Skims

23.01.2023
Fot. Materiały prasowe / Skims

Marka Skims wypuściła limitowaną kolekcję na walentynki. Gwiazdami kampanii zostały Włoszki Beatrice Grannò i Simona Tabasco znane z drugiego sezonu nagradzanego serialu HBO Max „Biały Lotos”

Założona przez Kim Kardashian marka Skims oferuje bieliznę modelującą i basikowe ubrania wykonane z wysokiej jakości materiałów. W ciągu czterech lat działalności Skims podjęło współpracę z domem mody Fendi i podpisało kontrakt z Kate Moss. Teraz marka świętuje kolejny sukces. W walentynkowej kampanii wystąpiły Beatrice Grannò i Simona Tabasco.

Fot. Materiały prasowe / Skims

Włoskie aktorki wystąpiły w drugim sezonie nagradzanego serialu „Biały Lotos”, natychmiast stając się ulubienicami publiczności. Grannò i Tabasco przyjaźnią się także poza ekranem, a teraz wspólnie zapozowały przed obiektywem Donny'ego Trope’a. – Świetnie się bawiłam, tworząc walentynkową kampanię dla Skims. Możliwość pracy u boku mojej przyjaciółki Simony jest czymś wyjątkowym – powiedziała Grannò.

Limitowana oferta Skims na walentynki to nowa wersja najlepiej sprzedających się kolekcji Fits Everybody i Silk. Znalazły się w niej body z koronkowym wykończeniem, miękkie, rozciągliwe sukienki maksi, topy na cienkich ramiączkach i bielizna w serca. Wszystko w odcieniach czerni, różu i czerwieni.

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Beatrice Grannò i Simona Tabasco w kampanii Skims
Proszę czekać..
Zamknij