Znaleziono 0 artykułów
10.03.2019

Będzie drugi sezon „Ostrych przedmiotów”?

10.03.2019
Eliza Scanlen, Amy Adams, Patricia Clarkson (Fot. materiały prasowe) 

Po szokującym finale pierwszego sezonu twórczyni serialu Marti Noxon i autorka powieści, na podstawie której powstała produkcja, Gillian Flynn zastanawiają się nad kontynuacją hitu HBO z Amy Adams w roli głównej. 

„Ostre przedmioty” oparte na powieści Gillian Flynn z założenia miały być miniserialem. Ostatni odcinek stanowił domknięcie historii znanej z kart książki. Nie chcąc zdradzać finału tym, którzy jeszcze produkcji nie widzieli (a warto!), zaznaczymy tylko, że był dramatyczny.

Teraz jednak Marti Noxon (showrunnerka ma na koncie także „Unreal”, a współpracowała przy powstaniu „Chirurgów”) oraz Flynn planują kontynuację „Ostrych przedmiotów”. Ich zdaniem historia dziennikarki Camille, która wraca do rodzinnego miasteczka, żeby rozwikłać zagadkę morderstw dziewczynek, wcale się nie skończyła. Jeśli serial miałby powstać, świat bohaterki nie będzie ograniczać się do Wind Gap.

Decyzja jeszcze nie zapadła, ale HBO podobny manerw zastosowało w przypadku „Wielkich kłamstewek” (powieść Liane Moriarty też nie przewidywała dalszego ciągu), a Netflix nakręcił drugi sezon „Trzynastu powodów” bez materiału źródłowego. 

Anna Konieczyńska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Będzie drugi sezon „Ostrych przedmiotów”?
Proszę czekać..
Zamknij