Znaleziono 0 artykułów
23.11.2022

Disco ponad wszystko: Kapsułowa kolekcja marki Vanda Novak

23.11.2022
Fot. Paulina Manterys

Choć kapsułowa kolekcja butów marki Vanda Novak inspirowana jest epoką disco, tańczyć można w niej nie tylko do przebojów Donny Summer i Diany Ross z lat 70. minionego wieku. Dominują błyszczące wykończenia, wyraziste detale i metaliczne kolory. To maksymalizm pełną parą, w sam raz na sezon imprez.

Widzisz obcas z charakterystyczną złotą kulą, myślisz – Vanda Novak. Ten celowo przerysowany detal o rzeźbiarskiej formie to znak rozpoznawczy butów polskiej marki. Równie strojnych, co wygodnych, bo to komfort klientki doceniają najbardziej.

Buty, w których można nie tylko wspaniale wyglądać, ale też przechodzić cały dzień i przetańczyć całą noc, w tym sezonie stają się jeszcze bardziej wyraziste. W kapsułowej kolekcji na wieczór projektantka Dominika Nowak powraca do początków marki – przywraca najbardziej flagowe modele, dodając im sznytu disco.

W inspirowanej latami 70. linii kozaki mają cholewkę o lakierowanym wykończeniu, a botki o fasonie kowbojek ozdobione są złotymi łańcuchami. Migoczące frędzle doszyte do delikatnych sandałków na szpilce poruszają się w tańcu jak kreacje Diany Ross. Z kolei klasyczne czółenka – proste w formie, ale wyposażone w obcas z dużą złotą kulą – jawią się jako tajna broń flirtujących z awangardą minimalistek.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij