Znaleziono 0 artykułów
04.07.2022

Casualowy styl Jennifer Lopez: Biała bluzka i dżinsy

04.07.2022
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez to niekwestionowana królowa glamouru, równie dobrze czuje się jednak w casualowych stylizacjach. Niedawno została sfotografowana w stylizacji, w której główną rolę grały biała bluzka i dżinsy – i stworzyła z nich gwiazdorski look.

Jennifer Lopez to wszechstronna gwiazda – piosenkarka, aktorka i producentka. Udowadnia to również w modzie. Na czerwonych dywanach olśniewa w wyszukanych kreacjach, a w nieformalnych sytuacjach stawia na wygodę. Chętnie sięga po sukienki boho, dresy, spodnie ogrodniczki czy dzwony.

Nie inaczej było 2 lipca, kiedy Jennifer udała się do salonu Rolls-Royce’a w Beverly Hills. Piosenkarka wybrała stylizację, którą z łatwością można odtworzyć. Rozszerzane dżinsy zestawiła z białą opinającą bluzką. Ulubioną torebkę Hermès Birkin, zastąpiła torbą Diora z kwiatowym printem. Look uzupełniła sneakersami, okularami przeciwsłonecznymi i okrągłymi kolczykami.

Fot. Getty Images

Gwieździe towarzyszył narzeczony, Ben Affleck. Aktor również postawił na casualowy look – czarną koszulkę, sportowe buty i kremową marynarkę. Niecały rok temu zakochani ogłosili, że ponownie są parą. Aktorzy wrócili do siebie blisko 20 lat po rozstaniu. Dziś są nierozłączni. Planują wspólną przyszłość i wspierają się w swoich karierach.

Wszystkie moje marzenia zaczęły się spełniać po 50. urodzinach. Chciałabym pokazać, że dojrzałych kobiet nie można przekreślać. W miarę upływu czasu stajesz się coraz lepsza, dopóki pozostajesz otwarta na rozwój – mówiła gwiazda, promując dokument „Halftime”.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Casualowy styl Jennifer Lopez: Biała bluzka i dżinsy
Proszę czekać..
Zamknij