Znaleziono 0 artykułów
28.06.2022

Cate Blanchett została ambasadorką biżuterii Louis Vuitton

28.06.2022
Fot. Materiały prasowe

Louis Vuitton wybrał Cate Blanchett na nową ambasadorkę biżuterii marki. Na fotografiach autorstwa Sølve Sundsbø aktorka pozuje w eleganckich koliach z kolekcji Spirit.

Dom mody Louis Vuitton ogłosił, że wybrał Cate Blanchett na ambasadorkę luksusowej biżuterii, zaprojektowanej przez Francescę Amfitheatrof. W pięciu ujęciach w oszczędnej stylistyce autorstwa Sølve Sundsbø, aktorka interpretuje motywy przewodnie kolekcji Spirit – Liberty, Fantasy, Grace, Radiance i Destiny. Koliom towarzyszą stylizacje wybrane przez Nicolasa Ghesquiere, dyrektora kreatywnego LV – marynarka o prostym kroju i gładki gorset w dwóch wariacjach kolorystycznych – czerni i złamanej bieli.

Jestem niezwykle podekscytowana możliwością współpracy z Louis Vuitton – prawdziwie ikonicznym domem o ogromnym zasięgu kulturowym. Noszenie wspaniałych projektów stworzonych przez Francescę Amfitheatrof to wielka przyjemność, a Nicolas Ghesquiere, jak zawsze, inspiruje mnie i zadziwia – powiedziała gwiazda.

Fot. Materiały prasowe

Cate Blanchett, nagradzana za role w „Blue Jasmine” (Oscar z główną rolę, „Carol”, „Notatki o skandalu” czy „Aviator” (Oscar za rolę drugoplanową), pracuje nad nowymi filmami. Będziemy ją mogli oglądać między innymi w adaptacji „Instrukcji dla pań sprzątających” Lucii Berlin, którą reżyseruje Pedro Almodóvar, a Blanchett jest producentką tego filmu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij