Znaleziono 0 artykułów
27.10.2023

Charlize Theron nosi kitten heels ze skarpetkami na czerwonym dywanie

27.10.2023
Charlize Theron (Fot. Getty Images)

Charlize Theron nosi skarpetki do szpilek na przyjęciu magazynu „The Hollywood Reporter”. Wyrafinowaną czarną stylizację aktorka uzupełniła o kitten heels i błyszczące skarpetki. To jesienna odsłona trendu na noszenie skarpet do sandałów.

Charlize Theron, której aktorskie kreacje budzą podziw, pojawiła się na przyjęciu „The Hollywood Reporter” w Los Angeles w czarnym total looku – transparentnej koszuli, którą można uznać za kolejne wcielenie trendu na naked dressing, oraz skórzanej spódnicy. Największe zainteresowanie wzbudziło jednak jej obuwie.

Charlize Theron nosi skarpetki do szpilek na czerwonym dywanie

Charlize Theron zdecydowała się na grafitowe czółenka z ostrym noskiem i paskiem wokół kostki. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że założyła do nich błyszczące skarpetki. Zamiast klasycznej bieli postawiła na te w pasującym, szarym odcieniu, co nadało wyrafinowanej stylizacji dziewczęcego charakteru. Renesans podkolanówek widać także na pokazach mody i na zdjęciach street style'u. Influencerki wybierają białe sportowe skarpetki, grube prążkowane skarpety albo prześwitujące podkolanówki. Charlize Theron skarpetki nosi po mistrzowsku.

Charlize Theron w czarnym total looku

Charlize Theron tego wieczoru postawiła na monochromatyczny look Diora. Do kitten heels i skarpetek założyła skórzaną spódnicę midi z kieszeniami oraz szerokim paskiem w talii. Dobrała do tego prześwitującą koszulę z długim rękawem i eleganckim kołnierzem, spod której zauważyć mogliśmy koronkową bieliznę. Na uwagę zasługują także dodatki. Aktorka wokół kołnierza zawiązała czarno-biały krawat, który podobnie jak skarpetki, był mocnym akcentem całej stylizacji. W kwestii biżuterii gwiazda pozostała jednak oszczędna. Postawiła jedynie na złotą bransoletkę i kolczyki z drobnymi perłami.

Ubrania Charlize Theron przełamują stereotypy na czerwonym dywanie

Jak mogliśmy się wielokrotnie przekonać, Charlize Theron lubi bawić się modą i nie przepuści okazji do eksperymentów na czerwonym dywanie. Udowadnia to jej słynne wystąpienie na otwarciu nowego butiku Breitling, na którym pojawiła się w perłowym topie i wygodnych klapkach. Outfit Charlize Theron wzbudził kontrowersje, ale świadczy o jej zamiłowaniu do trendów.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Charlize Theron nosi kitten heels ze skarpetkami na czerwonym dywanie
Proszę czekać..
Zamknij